Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez eredeti iphone lehet?

Ez eredeti iphone lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 28. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne eredeti?
2013. dec. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak azért mert most nézelődök apródon, és olvastam egy csomó olyan kérdést hogy nem szabad ilyen helyen venni mert gyanús hogy kamu telefon.
2013. dec. 28. 16:13
 3/11 anonim ***** válasza:
szakértői szemmel: eredetinek tűnik
2013. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Te szakértő vagy? :)
2013. dec. 28. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:

Képek alapján nem látok semmi gyanúsat. Ugyanakkor a legfontosabb nem is ez, hanem hogy csak személyesen vedd át. Előre utalni szigorúan tilos (nagyon gyakori átverési forma), illetve utánvéttel is lehet trükközni (pl mást rak a dobozba).

Illetve írja, hogy T-mobile-os. Mielőtt megvennéd, ellenőrizd, hogy lejárt-e már rá a hűség, illetve nem részletre vette-e (különben letilthatják, és akkor megint csak futhatsz a pénzed után).

2013. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. És ha minden ok akkor éncsak berakom a simkártyám ésmár használni is tudom? Ésha ő ragaszkodik a személyes átvételhez de én nemtudom megoldani akkor sem lehet előre utalni?
2013. dec. 28. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Felőlem utalhatsz előre, de tudj róla, hogy így szokták lehúzni az embert, és ha ez megtörtént, akkor jó eséllyel sosem látod azt a pénzt újra. Túl sokan jártak már így (GYK-n is elég szétnézni), hogy ez "farkast kiáltásnak" lehessen tekinteni.
2013. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utalj csak előre, és nem kapsz semmit
2013. dec. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eredetinek tűnik.De jegyezd meg:internetről magánszemélytől CSAK személyes átvétellel veszünk bármit is.Jobban belegondolva ha nekem valaki utalna pénzt én is simán lelépnék úgy hogy senki nem találna meg utána.De ha neked ez kell akkor utaljál.Csak ne csodálkozz ha semmit nem kapsz.(vagy jó esetben egy üres dobozt)
2013. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyértelműen eredeti, ráadásul már iOS 7 fut rajta, a klónokon még nincs is ilyen...:)
2013. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!