Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire sérülékeny a nexus 4?

Mennyire sérülékeny a nexus 4?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon törékeny? Zsebben történő feszüléstől is megrepeszti? A hőmérséklet hirtelen változásától is?

Ha megreped az üveg hátlao, akkor alatta van valami, vagy ha úgy hagyom a szilánk bekerülhet e a telefon belsejébe?



2013. dec. 28. 18:30
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:

nem törékeny, hőmérsékletnél csak szélsőséges esetben törik pl ha melegen a hóba dobod.

ha valamiért össze töröd az üveget a hátlapján nem kerül be a telefonba,van az üveg alatt még réteg.

2013. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem Galaxy Nexus-om van, komolyan mondom nekem ez amit kibírt eddig, le a kalappal... Esett már kijelzővel a betonra és csak a védőfóliát kellett kicserélni, úgy összességében vagy 20x-30x koppant, lépcsőről le, kocsiból kiszállva, asztalról le, zsebből ki ... De lehet h csak szerencsém volt ezidáig.
2013. dec. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#2


Ezzel csak az a baj, hogy semmi köze a kérdéshez.

Vagy ha csak azért, mert benne van a Nexus a nevében már ugyanaz, akkor szeretnék erről a Nexus ventillátorról beszélni: [link]


Nagyon sok mindent kibír, a 10-ről is ledobhatod, és nem fog eltörni.


Komoly válasz: csak a zsebedben nem fog eltérni, hőmérsékletváltozástól sem (persze 50 fok után -20-ba beledobnád akkor lehet, de ilyen csak úgy a természetbe nem fordulhat elő), szóval ha csak nem ejted le, akkor nem fog eltörni.


Viszont ha leejted, akkor nem csak a kijelzője törhet be, hanem az egész hátlap is, hisz kb a telefon 99%-a üveg. De ha elreped sem lesz semmi baja, szilánk nem kerülhet be a telefon belsejébe, hiszen ha nem lenne mögötte semmilyen anyag akkor belátnál amúgy is a telefonba. Csak annyi, hogy akkor törött telefonnal kell járkálnod.

2013. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 |Orfeusz| ***** válasza:
Az iPhone 4 és 4s pont ennyire törékeny. Bár lehet hogy a Nexus 4-en valami (mérsékelten) törésálló üveg van.
2013. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Igazándiból ez volt a nagy dilemmám, mert ez volt az egyetlen amiért nem vettem volna meg, mert ugye amúgy agy csúcs teló hardveresen, szoftveresen egyaránt, plusz támogatva is lesz még egy ideig.

Ez akkor remek hír, mert akkor máris nekilátok a vásárláshoz, vagy van ellenjavallat?

Mellesleg egy szilikontok növeli a túlélési esélyeket?

2013. dec. 28. 21:51
 6/12 dirtboy ***** válasza:
szilikon tok növeli,igen
2013. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És most olvastam,hogy a samsung galaxy nexus nem kap 4.4-t(KitKat),holott elbírná.Lehet ilyen sorsra jut majd a nexus 4 is, mert elvileg fél év és lejár a 18 hónap támogatási idő.
2013. dec. 28. 22:23
 8/12 dirtboy ***** válasza:
dehogy nem kap,kapnia kell a nexusnak
2013. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

KitKat-ot fog, azt tudom,de már 5.0-t nem biztos.

A samsung galaxy nexus (elődje) már nem kapott 4.4-t, és ebből feltételezem.

Amúgy van olyan megoldás,hogy műanyagra cserélhető legyen az üveg hátlap?

2013. dec. 29. 09:03
 10/12 dirtboy ***** válasza:

az lg nexusnál nincs ilyen,teljesen más a kettõ.

ne is akard mûanyagra cserélni,nekem optimus G van ugyan az az üveg van ezen is mint a nexuson,a teló tapintása fantasztikus,érzed hogy nem holmi sz ar van a kezedben hanem jól összereakott teló.

kár lenne elrontani meg mint írtam nem is lehet lecseréni.

le fóliáztatod azt is aztán kész.

2013. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!