Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én vagyok itt az egyetlen...

Én vagyok itt az egyetlen Nexus 10 tulaj?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 21:43
 1/3 schumilex55 ***** válasza:

Gondolom nem.... A google playen az imeprium galactica 2 játéknál pl. van ilyen tulajtól hozzászólás is hogy tényleges példát mutassak.

De ez hogy jön ide és: mi van xd

Felraktál régen egy kérdést és nem kaptál választ rá és most panaszkodsz vagy csak érdekelt?

2013. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nexus 10 nem egy populáris eszköz, főleg nem itthon. Külföldön sem viszik annyira (de Google-nek nem is a magas eladás volt a célja), itthon meg Google Play sincs, így nem csoda, hogy nincs minden második embernek Nexus 10-e.


Így elég kevés az esélye, hogy ezen a honlapon találsz pont egy embert, akinek lenne, direkt Nexus 10 fórumokra menj, ha valami kérdésed van vele kapcsolatba (leginkább XDA-ra).


Nekem nincs Nexus 10-em, de ha gondolod felteheted a kérdést, mert ettől függetlenül sokat tudok összességében a mobilokról, tabletekről, Androidról, illetve magáról a Nexus termékvonalról, hátha tudok válaszolni.

2013. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ömm, nem, nem tettem fel régen egy kérdést? és nem, nem panaszkodok. Csak szimplán érdekelt :)
2013. dec. 28. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!