Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Limit+Netben ha túlépem az...

Limit+Netben ha túlépem az 50megát utána lehet még neteznem?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy ugyanúgy ingyen netezek, csak lassabb sokkal. Igaz ez? Az 50mega nagyon kevés..

2013. dec. 28. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Én telenornál vagyok!ott telenor.hu oldalán ha bejelentkezek meg tudom nézni mennyit tudok még használni!100mb-om van,ha elfogy sem siránkozok,netezhetek tovább lassítják elvileg...bár sosem vettem észre!Melyik szolgáltatónál vagy?
2013. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is Telenornál.

de akkor utána tovább tudok ingyen netezni, csak lassabban?

2013. dec. 28. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, tudni fogsz netezni, csak gyötrelmesen lassan - egészen pontosan 32/32kbit/s-ra (4kByte/s) fognak lassítani, ez még a modemes időszakban sem számított soknak, hát még ma.
2013. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszöntem !! :)

de te is ebben a Limit+Net díjcsomagban vagy? :D

nem kevesled az 50 megát?

2013. dec. 28. 23:04
 5/5 anonim válasza:
50mb valóban kevés! Nekem a 100mb is az,fb mellett..pláne h naponta több órát fb-zem,viszont 500mb meg sok:DÉs mivel észre sem veszem h lassú nem zavar h hamar elfogy a 100mb:D
2013. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!