Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 túl hamar merül?

LG G2 túl hamar merül?

Figyelt kérdés
Néztem róla leírásokat, és azt írták egész nap facebookoztak rajta, wifi, mobilnet be volt kapcsolva és ment egész nap töltés nélkül... van egy játék a telefonomon, csak azzal szoktam játszani, a Subway Surfers. Addig szoktam tölteni míg ki nem írja, hogy 100%. Kb. 3 óra alatt tölti fel 100%-ra. Este 11:00-kor töltötte fel, nem nyúltam hozzá, wifi ki volt kapcsolva és minden más, és reggel 7-kor már csak 75% volt... ez mi?? A játék használata kb. 2 óra után 75%-ról 30%-ra ugrik... valaki tudja mi lehet a gond?

2013. dec. 29. 10:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Háttérbe semmi alkalmazás nem fut, mindent le szoktam állítani..
2013. dec. 29. 10:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt csak hiszed hogy semmi nem fut.
2013. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 dirtboy ***** válasza:
lehet beragadt a játék vagy valami,azt észre sem veszed csak a merülésen. újraindításal megoldod.
2013. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jatek nem fut hatterbe, ott nezem h mi foglalja az akkumulatort es ott latom h mi hany szazalekot foglal es ott nem megy semmi... a kepernyo veszi le legtobbet
2013. dec. 29. 12:46
 5/8 dirtboy ***** válasza:

hogy venné már a képernyő mikor azt írtad hogy este 100%ig töltötted és nem nyúltál utána hozzá.

ha nem nyúlsz hozzá akkor nem megy a képernyő.


újra indítottad már ahogy javasoltam?

2013. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Épp, hogy eszméletlenül jól bírja az akku. Most este fél nyolc van, reggel kilenckor vettem le a töltőről, és 84%-on van. Az előző telefonom, (sony xperia p) már kb. 10%-on lenne.
2013. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ákos510 válasza:
Az én G2-m 3 napig bírja(Bár nem vagyok egy nagy gamer)úgy hogy én is csesztetem Subway-jal meg angry b.go-val stb..Ja nekem 45 perc alatt feltölt százra úgy hogy utána megint 3 nap.
2014. jan. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 peti831214 ***** válasza:
Gyorsan tölt (1,6 amperrel) az tény !!!! És jól is brja egy töltéssel! Nekem 100%-ról volt,h visszafogott használat mellett a 4 nap is meg volt!
2014. jan. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!