Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 50 ezerért újonnan mennyire...

50 ezerért újonnan mennyire jó vétel az Xperia SP?

Figyelt kérdés
És mekkora lépés egy galaxy mini 2-ről váltani rá ? mennyivel jobb? full hd videókat simán viszi tv-n keresztül is ?
2013. dec. 29. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csapj le rá azonnal
2013. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó vétel. 70k-ért is jó vétel, 50-ért ajándék.


Galaxy Mini 2-ről a váltás olyan lesz, hogy meg sem lehet fogalmazni.

Mint amikor CRT monitorrol váltasz 1080p-s monitorra.

Mint amikor Trabantról váltasz BMW-re.

Mint amikor a 10 éves gépedet kidobod és veszel helyette egy fullos új gépet.

Mintha PS1-et váltanál PS4-re.

Mintha maszturbálás után váltanál szexre.

Mintha meleg sör után váltanál hidegre.

Mintha a sulis kaja után váltanál a kedvenc kajádra.

Mintha Skullcandy után váltanál akármi más normális fülhallgatóra.


Kb ennyi minden jutott most eszembe, talán már kezded megérteni, hogy mennyivel lenne jobb az SP.

2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50?? Biztos nem átverés? Túl szép hogy igaz legyen. Ha nem az akkor best buy of the year.
2013. dec. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Használtan van 50ért. Attól hogy használt, meg nem törvényszerűen szar, bár ezen az oldalon sokan azt hiszik.
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az a "karácsonyi" ajándék (már eltelt karácsony), hogy ami tesómnak van hűségideje telenornál, lejár jan 5.-én , és avval 50ezer lesz a teló, a havi számla(amit fizetni fognak) 3200 smarttarifa 2-vel, csak a teló árát kell nekem fizetni
2013. dec. 29. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem lehetett volna előbb leírni, hogy szolgáltatótól veszed. Én is 50-ért vettem telenortól, csak értelmesebb csomagba. Amúgy jó vétel.
2013. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi az értelmesebb csomag? :D
2013. dec. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!