Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Nokia Lumia 520-as...

Kaptam egy Nokia Lumia 520-as telefont karácsonyra. Nagyon jó a teló meg gyors 1 probléma van vele. Mikor leszeretnék tölteni egy alkalmazást/játékot/zenét egy olyan szöveget ír ki h elöbb be kell állítani a családi szolgáltatást. Ez mi?

Figyelt kérdés
Még Karácsonyra kaptam és tényleg ez az 1 problémám van vele. Kéne adni részletes utasítást h h kell ezt beállítani. Karácsony óta ezzel szarakodok..
2013. dec. 30. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
live.com oldalon jelentkezz be a Microsoft accountoddal, amit a telefonon is beállítottál, aztán állítsd át a születési dátumodat 18+osra, indítsd újra a telefont, és menni fog! Az Áruházból 18 éven aluliaknak nem lehet letölteni.
2013. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt is ajánlom a figyelmedbe, nagyon sok hasznos információt megtudhatsz innen: [link]
2013. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De jó köszönöm!!!!!! :)
2013. dec. 30. 12:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Amit küldtél linker nemtudom megnyitni :/ másrészt amikor belépek a live.com oldalra és bejelentkezek a ...,,...@outlookos fiókommal akkor az outlookos oldalon leszek és nem a live.com-on..akkor ez most h van?
2013. dec. 30. 12:45
 5/10 A kérdező kommentje:
És azt írja h a windowsphone.com webhelyen kell ezt, de nemtudom h h kell...márt szinte mindent elolvastam, de nemtudom :(
2013. dec. 30. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Átirányít, mert ahhoz a felhasználóhoz jár e-mail fiók, SkyDrive, Naptár, stb. és jobb felső sarokban tudod beállítani a személyes adatokat.
2013. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna nem jön be..majd elviszem vmi emberhez ski ért hozzá :/
2013. dec. 30. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Bejelentkezel az Outlook fiókba a live.com-on, aztán jobb felső sarokban rákattintasz a nevedre, majd a fiókbeállításokra, és ott lesz, hogy Születési dátum

Személyes adatok szerkesztése.

2013. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én értem, és meg is csináltam, de semmi
2013. dec. 30. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Tartózkodási helyet is meg kell adni. Ez volt a probléma az egyik rokonomnál, kb 15 perc volt mire rájöttem, hogy mi lehet


"Nem a gyermekem telefonját használom, mégis üzenet kéri a telefonomon, hogy állítsam be a Család szolgáltatást.


Ez az üzenet akkor jelenhet meg, ha egy felnőtt Microsoft-fiókjából hiányoznak bizonyos adatok, például a fiók tulajdonosának születési ideje vagy tartózkodási helye. Jelentkezzen be az account.live.com webhelyen a szóban forgó fiókkal, és adja meg a hiányzó adatokat."

2014. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!