Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok véleményeket a...

Mondanátok véleményeket a Samsung Galaxy S Advance-ről? Mennyibe kerül egy ilyen telefon?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék vanni és ez a telefon nekem pont megfelelőnek tűnik. Mondanátok róla pozitív, negatív véleményeket? És ha valakinek esetleg az van, akkor mondja el, hogy neki mennyibe került, legyen szíves! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 30. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
*venni
2013. dec. 30. 14:06
 2/6 anonim válasza:
Helo,egyik ismerősömnek és a tesómnak is ilyen telója van és ahogy hallom eléggé meg vannak vele elégedve,én csak egyszer próbáltam ki hogy milyen és nekem is nagyon tetszett akkor,az ára változó ugye hogy előfizetéses-e vagy kártyás de nem vészes az ára szerintem ahhoz képest amennyire jó
2013. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is Advancem van, és nagyon szép színes kijelzője van :) Minden képet olyan szépen és élénken jelenít meg :)
2014. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia,a advenceről sok rosszat nem lehet írni,egysterüen jó telefon a mai igényeknek megfelelően.

ára kártyafüggően 35000 körül mozog .függetlenül 35-45000 között állapottó függően,

http://www.youtube.com/watch?v=0GRTQmznPyY

2014. jan. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És valakinek van esetleg Samsung Galaxy Ace III-a?
2014. jan. 3. 17:57
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Ez a link hogy kapcsolódik a kérdésemhez?
2014. jan. 3. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!