Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy úgy telefon (Nexus...

Vettem egy úgy telefon (Nexus 4) és használtam miközben a töltőn volt és egyszer csak pár kattanást hallottam és a kijelzőn ilyen csíkok kezdtek el villogni majd újraindult magától a telefon. Most minden rendben van úgy látszik. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 16:48
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ha még tudsz akkor állj el a vételtől,ez nagyon nem jó jel,az ilyen hirtelen feltűnő és utána eltűnő dolgok a legrosszabbak.

ilyenkor van az tudod hogy beadod szervizbe de persze szervizeléskor nem mutatja meg magát a probléma és vissza kapod hogy nem találtak hibát,utána nálad meg megint elkezdi csinálni.

nálam számítógép volt így,majdnem egy hónapig volt távol mire vissza kaptam hogy nem találtak hibát.

2013. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én a töltőre gyanakszom egyébként mert ázsiai típusú adapter van benne és egy átalakítót adtak hozzá ami lehet nem a legjobb :/
2013. dec. 30. 17:02
 3/4 dirtboy ***** válasza:

a töltő nem nagyon lehet hibás hisz gyári,annyi hogy a dug villája nem olyan de a töltő áram stimmel.

havernak az opti G hez is ázsiai töltője van,átalakítót használ ő is de ilyen probléma nem volt sosem.

2013. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A töltő kapcsoló üzemű, ami azt jelenti, hogy 110V-240V-ig mindenféle árammal megy, csak a dugvillát kell kicserélni rajt. A gyártóknak egyfélét éri meg csinálni, sok telefonnál a villa típusa is cserélhető. Semmit nem jelent, hogy ázsiai a töltője.

A kijelző villódzás viszont aggodalomra adhat okot. Ha garanciális a készülék egyelőre ne törődj vele, az idő eldönti működni fog-e. Mindent szinkronizálj felhőbe (gdriveba vagy dropboxba képek, névjegyek google fiókkal stb) és nem érhet veszteség ha egyszercsak meghal

2013. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!