Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alcatel...

Mi a véleményetek az Alcatel One Touch Idol Ultra-ról?

Figyelt kérdés

[link]


Hallottam már hogy ne vegyek alcatelt, mert nagyon rossz, meg a menüje is sz*r, ez igaz? Én ahogy néztem a boltban szép kijlzöje volt nagyon megtetszett, de igy nem tudom milyen belsőre.. valakinek személyes tapasztalat? bármi vélemény jöhet róla. :)



2013. dec. 30. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:

ALCATEL OT-990 és ALCATEL OT-995 telefon tulajdonosa vagyok. Sajnos azt kell mondjam, hogy az ehhez a márkához fűzött reményeim már egy ideje alábbhagytak... Tapasztalatból mondhatom, hogy ezek a telefonok legfeljebb másfél éves működésre alkalmasak mindenféle szervizelés nélkül (legjobb esetben).


Nem adnak ki hivatalos frissítéseket. Ha megvetted a telefont tegyük fel Android 4.0.4 rendszerrel, akkor 1-2 hónapon belül kihoznak rá egy összetákolt 4.1-es rendszert és onnantól el is van felejtve a frissítgetés... Az OT-990 esetén a gyári 2.2-es Android jobban működik, mint az elvileg javított 2.3-as változat.


Most az OT-995-nek előjött egy típushibája, hogy a töltő csatlakozója nem veszi fel az áramot csak ha éppen úgy tartja a kedve, és láss csodát ez pont a garancia lejárta után jött elő. Bár sokaknak ez már első hónapban előfordult.


Az egyetlen mentsége az ALCATEL-nek, hogy legalább nem árulják a telefonokat pofátlanul magas árakon, mint a SAMSUNG. Lehet érdemesebb egy használt SONY Xperia-t venni. Nekem végig az volt az alternatíva és igazából már bánom, hogy nem azt választottam.

2013. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
Egy sz@r telefon mégsz@rabb szervizzel.
2013. dec. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ALCATELT NE MERJ VENNI! A SAJÁT ÉRDEKEDBEN!
2014. jan. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem megvan az alcatel ot 995-om mar vagy 2eve ezerszer leejtettem mar meg stb...megis kitunoen megy meg az allapota is kituno...nemtudom mit panaszkodnak masok es raadasul gyonyoru kepeket tudsz vele kesziteni
2014. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!