Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van köztetek valaki aki...

Van köztetek valaki aki kipróbálta már a Lumia 1520 at? Vélemény?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van is egy. Méltán az eddigi legjobb WP. Kijelzője gyönyörű, anyaghasználat és összeszerelés hibátlan, kamerája 1020 után szerintem a második legjobb. Előtte 920-asom volt, de ezen egy új élmény a WP8. Az már biztos, hogy nem igazán zsebbarát, de eddig mindig sikerült megoldanom, hogy nálam legyen :)
2013. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1020 at akartam venni, de akkor jelentették be, h lassan jönni fog. Még nincs meg, de tervben van, 2-3 hét. :)
2013. dec. 31. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha téged sem fog zavarni a mérete, akkor nagyon jó döntést hoztál! 1020-as is nagyon korrekt telefon, azzal is volt már dolgom egy kis időre, és ugyanolyan gyors és megbízható, mint bármelyik WP, ráadásul a kamerája verhetetlen, de a 1520 több újdonságot hozott számomra 920 után, mintha a 1020-at választottam volna.
2013. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 b95 ***** válasza:

sajnos még nem volt rá lehetőségem, de videók és tesztek alapján istenkirály telefon.

Ha a 920 árának alakulásából indulok ki, akkor 14 dec.-re kb. 100k-ra lemegy az ára, és akkor meg tudom venni magamnak. :D

2014. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SylwerStone ***** válasza:
Az 1020-ra is jön nemsokára jön a WP8.1, így semmivel nem lesz lemaradva az 1520-tól, kivéve a hardwert és a kijelzőt. (Megjegyzem szerintem csak dísznek tettek bele 4 magot az 1520-ba, hogy ne legyenek lemaradva a droidtól, )
2014. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b95 ***** válasza:

vagy azért, hogy a később megjelenő játékok grafikában se legyenek lemaradva a konkurenciától.

Hasonlítsd össze a Real Racing 2 Androidos és WP-s változatát, és látni fogod a különbséget.


(na nem mintha ronda lenne WP-n, nem erről van szó, hanem ha most nem lépnek, akkor megint az lenne velük mint anno a Symbiannal: jó-jó, de a konkurencia sokkal jobb. Ez főleg 2011-12-felé volt nagyon igaz, előtte még nem volt akkor a lemaradása a Symbiannak ilyen téren a többiekhez képest.)

2014. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!