Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy s4 mini...

A Samsung galaxy s4 mini milyen telefon? (több lent! )

Figyelt kérdés
Mennyire éri meg megvenni? Milyen az ár/érték aránya? 78 000 Ft-ért megéri újonnan? Mondanátok róla véleményt? Milyen a kamerája (mind a 2),és erős benne a wifi? Köszi!:) /L

2013. dec. 30. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy valami más teló? Max 80 000-ért? (Sony sp-vel,meg L-lel légyszi kíméljetek:D)
2013. dec. 30. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó teló.Megéri.Kamerája nem valami kiemelkedően szép de nem is az a pocsék.A wifi jelet ált.jól veszi.
2013. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csupa jót olvastam róla, és gyűjtök rá. Sajnos 78000 ért még nem igazán kapható, csak kártyafüggő és nem magyar nyelvű, vagy nem a teljes tartozék kínálattal..A kamerája véleményem szerint jó képeket csinál. Nézz meg pár teszt képet, az Internet tele van vele. A wifi vevője sajnos nem a legjobb valamelyik teszt szerint. Egy picit nekem még drága, de ezt mindenki maga dönti el.
2014. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó több mint 60.000.000. Színt ismer. Kamerája is jó. 32 gigára lehet bővíteni. 8 giga az alap. 4.2.2. Az android verziója.


13/f

2014. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!