Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem tudom frissíteni a...

Mért nem tudom frissíteni a telefonomat?

Figyelt kérdés

Sony Xperia Z telefonomon még mindíg Android 4.2.2 van, holott kijött rá a sony szerint a 4.3!

ismerősömnek zr-je van, amin már fent van a 4.3

a tablet Z is frissítve van, de az én telefonom azt írja az android rendszer napra kész, és csak 4.2.2...

se az alkalmazás se a pc companion nem talál újat!



2014. jan. 1. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Flashtool-t (így egybeírva, ha külön van írva az más) meg a 4.3-as romot a netről és frissítsd magad. Eltérő időpontban adják ki a frissítést a telefonokra, egy azonosító alapján dől el, ki kapja előbb, ki pedig utóbb. Te valószínűleg utóbb kapnád (vagy soha), de így nem kell várni, hamarabb megoldható a frissítés. Garancia nem veszik el.
2014. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a sony honlapja szerint ki van már adva a frissítés, sőt a 4.4et februárban adják ki rá,

a szolgáltató már tuti elküldte volna, hiszen a tablet z és a zr is megkapta már ugyan úgy a telenornál a frissítést!

és rootolni meg nem akarom a telefonom (már ha ezzel azt csinálnám)

2014. jan. 1. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Frissíteni akarod, nem? Akkor csináld. Egy szót nem írtam a root-ról.
2014. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rákerestem, ez fogadott:

'This flash tool can only be used by Xperia devices having an unlocked boot loader.'

biztos, hogy nincs feltört boot loaderem, ergo ezt tört rendszeren lehet használni...

még hasonló szuper választ valaki?

nem azt akarom ,hgoy mindenképpen a legújabb és legfostosabb rendszerem lgyen, ara vagyok kíváncsi mi lehet az oka, hogy hozzám később jutnak el ezek a friossítések!

2014. jan. 2. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érted a válaszom azzal mit csináljak? Mondom Flashtool egybeírva! Különírva a Sony eszköze nyitott bootloaderes telefonokhoz.

Linkelek, hátha így tiszta lesz: [link]

Most pedig kérdezd meg, hol találsz hozzá romot...

2014. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hugyagyú, ezt én is megtaláltam olvasni is tudok, de úgy látszik te rohadtul nem!

NEM AZT KÉRDEZTEM MIVEL KELL

ha lehet többet ne írkálj ide mert kezdesz felidegesíteni!

2014. jan. 2. 17:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor még írok hátha felidegesedsz. :D

"Egyszerre frissül mindenki? Hogyan frissíthetek?

-Nem egyszerre frissül mindenki. SI szám alapján történik. De flashtoolal már felrakható. Akinek jelzi a frissítést SUS, PCC-vel frissíthet." (mobilarena.hu)

Kb. ugyanezt írtam az első hozzászólásban.

2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!