Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Tipo sd kártya probléma...

Xperia Tipo sd kártya probléma? (segítség)

Figyelt kérdés
Xperia Tipo telefonomat ma újraindítottam és amikor bekapcsolt, kiírtahogy sd kártya csatlakozva meg minden más, utána mentem volna a galériába és észrevettem hogy ami volt a kártyán azok nincsenek meg, megnéztem a zenéket is és azok sincsenek meg a játékok meg mind megvan szóval nem értem..többször is újraindítottam utána meg kivettem a kártyát aztán visszaraktam de semmi. Már nem tudok mit csinálni! :/ Mi lehet a aja? Ilyent még egyszer sem csinált!!

2014. jan. 1. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítások/Alkalmazások/Mind/Album vagy Galéria - Adatok törlése. Jelezz, változott-e valami.
2014. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam és semmi..
2014. jan. 2. 01:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanazt amit fentebb írtam csak keress médiatárolót. Ha ezután sem jó, egy másik telefonnal vagy számítógéppel ellenőrizd, megvannak-e fájlok.
2014. jan. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát most csak a maradék mappákat letörölte..
2014. jan. 2. 03:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!