Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Mini Pro kevés fényerő....

Xperia Mini Pro kevés fényerő. Új aksi kell bele?

Figyelt kérdés
Vagy mitől lehet?

2014. jan. 2. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az akkumlátor miatt ilyen nem lehet mivel akkor nem müködne a telefon. lehet szoftveres is vmi beállitás vagy vmilyen alkatrész nem jó
2014. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Beállítások/Megjelenítés/Fényerő környékén szétnéztél már? Ha beállsz egy lámpa alá, akkor is kevés a fényerő?

Elsőre szoftveres gond, másodszorra hardveres (kijelzőcsere), a legutolsó lehetőségek között van csak az akkumulátor. Ha az halott, minden halott, nem csak a fényerő kevés.

2014. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy a kijelző egy része lejött a telefonról. A vissza és a home gomb működik a jobb oldali az nem. Elvittem valamelyik nap szervízbe, azt mondták, hogy 3 ezerért visszarakják rá normálisan a kijelzőt. Akkor megszűnne minden probléma? Vagy rendelhetek ebayről új kijelzőt?
2014. jan. 2. 00:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Amúgy vissza raktam rá a 2.3.4-et, mert eddig a 4.0.4 volt rajta, de így is kevés a fényerő és max-ra húztam a beállításoknál.
2014. jan. 2. 00:36
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mond a szervizbe h kevés a fényerő és ha azt mondják 3e ért megoldják azt is akkor megéri
2014. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ott a kijelzővel lesz gond, mert ha az akksi lenne a ludas akkor azt kijelezné, hogy mondjuk merülőben van már... Meg írtad is, hogy egy helyen sérült, azért az nem szokott jót tenni nekik.


Ha ezt a 3 ezret úgy értik, hogy kompletten az egész kijelzőt lecserélik akkor teljesen megéri.

2014. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy értik, hogy vissza rakják normálisan a helyére a jelenlegit. Mondjuk még jó, hogy nem kérnek el tíz ezreket, mert akkor már veszek egy másikat.
2014. jan. 2. 01:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyan olyan kókányan fogják megcsinálni. Egyébként sérülhetett az LCD panel is. Ami neked feljött, annak digitizer (érintő) a neve.
2014. jan. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért nem volt jó nekem a sima nyomógombos nokia...
2014. jan. 2. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!