Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Y plusz vagy...

Samsung Galaxy Y plusz vagy Alcatel OT-995?

Figyelt kérdés

melyik jobb?

és kártyafüggetlenül kb. melyik mennyi?



2014. jan. 2. 04:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Az Alcatel elég gyengus telefon,nekem is ez a volt.Sűrűn lefagy,a fotók nem jó minőségűek és lassú.Ismerősömnek is volt ugyanez és ő is kínlódott vele..hát én alig vártam,hogy válthassak.Én egy Samsung telefonba fektetnék be a helyedbe.Sokkal erősebb,gyorsabb. De ez csak az én véleményem
2014. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Krvára szar ez a Samsung telefon. Az Alcatel kb. 30szor jobb.
2014. jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első:


Akkor cseréld erre le...


Ugye te is galaxy b..zi vagy?

2014. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő elég ótvar. Ezeket nézd meg: Lumia 520, Xperia L, Huawei Y300.
2014. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül az Alcatel OT-995 ezerszer jobb
2014. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De azért valaki csak regelt ide, hogy ezt az okádék y-t ajnározza...


És pont egy sokkal jobbal szemben.


(A sok galaxy őrült úgy látszik nem unja már ezt az egészet...)

2014. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te 86%-os, látom ma elég ideges vagy... :D


Amúgy nem kifejezetten az Y-t ajánlotta és azért az erősebb Samsungok tényleg jók, pl. a Galaxy S is.

2014. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ö ha tehetném samsung note 2 vagy galaxy S 2 vennék eredetileg is S 2 akartam csak már nagyonkellett telefon így galaxy minim lett és amugy szeretm néha oké vannak vele bajok de melyik telefonnal nem? mobilnetes vagyok gépezni nem is nagyon azoktam szóval eléggé bírja tavaly októberbe kaptam tavasszal hozzávágtam vagy 15x a falhoz belülröl betört a képernyője nyáron elrontották a kódom ugyra tették a telefont utána már napi szinten dobáltam mert kikapcsolt a wifije már a képernyőbetöréskor meghalt ha hívnak megesik hogy kikapcsol meg ha bekattan percenként ki be kapcsol de még mindig működik pedig belülröl szét van törve ja és folyt már bele votka víz esett már hányásba is de bírja és nem galaxy y-t szeretnék mert az nem tetszik hanem galaxy Y PLUSZt .. de az alcatel ot 995 is nagyon tetszik.
2014. jan. 2. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod nem csak a Galaxyk léteznek, nekem Giom van és az is egy vacak, többet nem fogok a Samsungtól vásárolni, túlárazott minden mobiljuk, ez az Alcatel sokkal jobb vétel !
2014. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7:Azért ebben az összehasonlításban + árkategóriában...
2014. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!