Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Házilag próbáljam meg rátenni...

Házilag próbáljam meg rátenni a fóliát a telefonomra?

Figyelt kérdés
Fog érkezni egy HTC EVO 3D telefon, fóliával viszont az nincs ráhelyezve. Szervizben láttam, hogy ez elég bonyolult folyamat, vajon hova vigyem, hogy rátegyék? Samsung szervizben elvállalhatják (pénzért)?

2014. jan. 3. 08:33
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ne én is megpróbáltam és elrontottam 5x egymás után bár ha nem zavar ha egy kicsit ferde vagy ilyesmi akkor felteheted :)
2014. jan. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%-a otthon rakja fel...
2014. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, de kérdés, hogy hogy. mert ez nem csak az, hogy kicsomagolom és felrakom. Samsung szervízben szerintetek egy ezresért felraknák?
2014. jan. 3. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ingyen is megcsinálják. amúgy tényleg nem bonyolult, csak nagy a hibalehetőség. bár ahogy az enyémen észrevettem, volt majdnem középpen egy kisebb buborék, az eltűnt már. viszont tényleg ha csak egy mm-rel úgy rakod rá, hogy a széle kilóg, akkor az ugye egy idő után nagyon könnyen felpördül. én most ezzel küzdök, főleg mert a bumper-em széle nyomja, így a szélén kicsit levegős...:D
2014. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fogsz etil alkoholt, vattával letörlöd, és felrakod a fóliát, ezért ne akarj már fizetni
2014. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én media markt meleeti kis bódéban vettem fóliát, ezerötszáz volt felrakással együtt :D

profibbak, mint én, szépen leörölte, megtörölte, feltette, sehol semmi karc :)

de ha nem porolod be othon is megteheted!

2014. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen, amikor vittem a Wave-emet fóliáztatni nekem is 1500 volt, szerintem egy ezres azért méltányos ár.


hát szinte biztos, hogy be fogom porozni. a szervizes már ott szólt, hogy menjek odébb (már kb. egy méterre voltam), mert nem tudja portalanítani

2014. jan. 4. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!