Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú a wifi hálózat a...

Miért lassú a wifi hálózat a telefonomon)? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Ace 3


Mobilnettel másodpercek alatt betölt az összes kép például instagramon, ahogy egy youtube videó is, wifire csatlakozva pedig ugyanaz percekig is eltart...


A laptopomon is ugyanezt a wifit használom, azon kiválóan működik.


Mi lehet a gond?


2014. jan. 3. 11:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És valszeg a 81%-os válaszoló is...
2014. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én nem képzelem magam szervizesnek és normális routerom van.
2014. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én nem veszekednék, csak leírtam az igazat...


Erre megjött a szokásos samsung fan, aki aztán mindent csinál...

Csak nektek a büdös életbe nem fog segíteni.

Láthatod, hogy még a normális routere nevét se írja le...

2014. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A kérdező írta,hogy router,modem restart után egy darabig jó. Ebből következik ,hogy nem a telóval van gond. Az én tapasztalatom a magát szervizesnek képzelővel szemben,hogy a samsungoknak inkább nagyon is jó wifijük van, legalább is a sonykhoz képest.
2014. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"A sonykhoz képest"


Egyik se jobb, mint a másik.

2014. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a routerrel lesz itt a gond mert nekem minden rouernél ezt csinálta, sőt...amikor egy másik telefonon osztottam meg a netet az sem volt gyors.
2014. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sokak panaszkodnak arra hogy mióta frissítették a telefonjukat 4.2-es rendszerre azóta vacakol a wifi. Szóval esélyes hogy a rendszerben van a gond. De a 4.2 véletlenül nem ad hozzá valami +-t a telefonhoz? Mert volt aki aztán visszapakolta a 4.1-et és továbbra sem működött. Pedig a frissítés előtt nem volt semmi gond.
2014. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves 58%-os válaszoló.


Te csak itt kb. az én válaszaimat fikáztad elsősorban, egy olyan válaszodat nem láttam amiben a kérdéssel foglalkoztál volna...


És tényleg sokszor előjön ez a probléma.


Router reset, teló újraindítás meg szokta oldani végső esetben gyári visszaállítás...

2014. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Üdv. Azt hiszem sikerült orvosolnom a problémát.

Telefon tárcsázójába: *#0011#

Bejön a service menü. Ott hardveres menü gomb. Ki kell választani a wifit. A wifi power save mode legyen kikapcsolva. Én kikapcsoltam és azóta egyenlőre működik.

2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!