Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a megbizhatobb, jobb...

Melyik a megbizhatobb, jobb telefon?

Figyelt kérdés

Samsung galaxy s4

Vagy


Iphone 4



2014. jan. 3. 14:02
 1/6 anonim válasza:
szeintem a galaxy mert az ujjabb
2014. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Winsky ***** válasza:
Nekem iPhone 4-em van, nekem megfelel, ha te nem a legkomolyabb játékokkal játszanál ez is megfelel
2014. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
O engem nem erdekelnek a jatekok amugy. Nekem a telefonnal az szamit h megbizhato legyen. De en az iphoneban a sima 4et gondoltam 8gbal. Az is jo? Vagy inkabb az s4? Igazabol nem vagyok olyan aki telerakja a telefonjat mindenfele zenevel keppel vagy jatekkal. Inkabb facebook viber es instagramra hasznalnam...
2014. jan. 3. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm. S4 helyett LG G2.
2014. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SylwerStone ***** válasza:

Szerintem vegyél Lumiát.

Teljesen megfelel az igényeidnek. Megbízható, gyors, nem akad.

Ajánlom a Lumia 925-öt.

[link]

2014. jan. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a két telefon nagyon nem egy kategória. Az i4 egy lassan 4 éves készülék, az S4 meg most lesz 1 éves.

Az i4-en az új iOS eléggé lagos lett, állítólag az új verzióval javítják. De az iOS 7 nem a legjobb.

Ugyanakkor itt a gyk-n is olvasni az S4-el kapcsolatos buta hibákról is.

Tehát mindkettőnek vannak hibái a szoftver miatt.

Ha iPhone, akkor abból 5-öt vagy 5c-t vegyél minimum.

Megbízhatóságban az iPhone 5 már jobb, mint az S4, de arra sem úgy kell gondolni, hogy annyira rossz lenne. Csak tényleg vannak elég hülye hibái és olyankor leginkább csak a csere segít. Igaz az iOS 7 is hozott nagyon buta hibákat, viszont ott folyamatosan fejlesztik a rendszert és javítják a hibákat.


Amúgy bármelyiket megveheted egyikkel sem lesznek komoly megbízhatósági problémáid. Ezek nem azok a kategóriák.

2014. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!