Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tegyek fel apk fájlokat...

Hogy tegyek fel apk fájlokat a mobilomra?

Figyelt kérdés
Láttam,hogy lehet dolgokat tölteni nem marketről,hanem máshol is,és ezek apk fájlok,de hogy tudok feltenni a telefonomra? Azt írja egy oldal,hogy először engedélyeznem kell,hogy a telefon fogadja az ilyen fájlokat és a beállításoknál kell bepipálnom az ismeretlen forrásokat de nekem nincs ilyen :S kerestem de sehol nincs..van olyan,hogy app jogosultságok,van alkalmazás tárhely de azon csak azt írja mennyi helyem van ebből meg abból és van olyan,hogy alkalmazáskzelő,azon belül rendszer,kezdőképernyő,zene,galéria stb..meg azon belül is van beállítások és mindenhez oda van írva,hogy kényszerített meg eltávolítás..Valaki help? :( Köszönöm!
2014. jan. 3. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Beállítások, alkalmazások, ismeretlen források.

Usb kábellel összekötöd és utána rá tudod másolni, miután csatlakoztattad, lehúzod a felső sávot és kiválasztod a tárhely csatlakoztatása opciót.

Kell egy filekezelő is hogy meg tudjad a mobilon nyitni az apk-t, pl Total Commander

De nem vagyunk jósok hogy magunktól kitaláljuk hogy milyen mobilod van, írd le a tipusát !

2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de épp ez az,hogy én nem találtam olyat,hogy ismeretlen források..Alcatel firefox OS.
2014. jan. 3. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:
.apk fájlok csak andoiddal kompatibilisek :)
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az a telefon nem is androidos...
2014. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az apk fileok azok Androidhoz vannak szóval nem fognak futni a tűzrókás mobilon
2014. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!