Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android telefonokra melyik...

Android telefonokra melyik böngésző a legjobb?

Figyelt kérdés
Xperia SP-m van, Google Chrome van rajta, de azt olvastam, hogy sok mobilnetet eszik. Van olyan ami kevesebbet?

2014. jan. 3. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Opera Mibi, Skyfare.:)
2014. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem eszik sok mobilnetet a Chrome, csak annyit, amennyire te használod.

Ha minden holnapnál az asztali verziót nyitod meg és nagyon bonyolult felépítésű honlapokat nézel akkor természetesen sokat fog fogyasztani, de mondhatni minden más alkalmazás is.


Persze vannak olyan böngészők, ahol egy szerveren keresztül mennek át az adatok és te egy tömörített verziót kapsz a honlapról (pl Opera Mini), olyan hatalmas különbség nem lesz.


De Opera Mini amúgy is toplistás böngésző, szóval egy próbát megér, ha tetszik használd azt, annál nem találsz olyat, ami kevesebbet fogyasztana.

Ha nem jön be, akkor viszont nem vagy kötelező azt használni, mert tényleg nincs olyan jelentős különbség, szóval Chrome, Dolphin Browser, Firefox, vagy akármit kipróbálhatsz, ami tetszik.

2014. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mobilnettel akarsz spórolni, akkor háttér adatforgalom kikapcsolva, face viber stb appok letiltva/törölve, opera minit használsz csak.
2014. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat, akkor a z Opera Mini-t kipróbálom, bár mondjuk elég nagy terjedelmű oldalakat szoktam nézni, ha a szerencsejatek.hu, reddit , nagynak számítanak.
2014. jan. 3. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy előttem is írták, beállítások -> adathasználat -> opciók -> a hattéradatok korlátozását pipáld be, az adatok automatikus szinkronizálását pedig ki és akkor a viber és az fb üzeneteket csak akkor fogja szinkronizálni, ha wifin keresztül csatlakozol. A böngészők közül meg a mobilnet spórolás szempontjából az opera mini a legjobb, alapből tömöríti a weboldalt, de esetleg a képek minőségét is tudod csökkenteni.
2014. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha a háttéradatokat korlátozom, a szinkronizálást meg kikapcsolom, akkor ha mobilnetet használok nem fogom megkapni a facebook üzenetek, értesítéseket satöbbi? Legfőképp facebookra használnám a mobilnetet és redditre.
2014. jan. 3. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Böngészőből is lehet facebookozni.
2014. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!