Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sp-t ki kell...

Dósa Zsolt Brendon kérdése:

Sony xperia sp-t ki kell sütni vagy ilyesmik?

Figyelt kérdés

Sürgős!!!!

És mért merül le gyorsan?


2014. jan. 4. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Azért merül, mert, gondolom , nyomkodod, mint őrült.
2014. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja :)
2014. jan. 4. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen forró olajban 5 percig.
2014. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tudom mondani, nem kell merülni, és valószínűleg azért merül gyorsan (bár nem írtad mennyire gyorsan), mert használod.


Kb 4 óra aktív használatot bír csökkentett fényerőn egy átlag telefon, aktív használat alatt azt értem, hogy megy a kijelző, és valami alap dolgot csinálsz rajta.

Ha még a fényerőt sem csökkentetted, és mondjuk játszol rajta, megy a bluetooth, GPS, wifi, meg ami csak létezik, akkor meg 2-3 órát sem bírna ki.

Ilyenek az okostelefonok.


Ha nem akarod, hogy ennyire gyorsan merüljön a telefon, akkor ezeket kéne csinálnod:

- kapcsolj ki mindent amit nem használsz (bluetooth, GPS, mobilnet, wifi), és csak akkor kapcsold be őket, ha kell. Ha otthon vagy akkor mehet a wifi végig, de mondjuk ha elmész valahova kapcsold ki, hisz út közben amúgy sem nagyon fogsz wifit találni

- kapcsold be a stamina módot, ez automatikusan lekapcsolja a netet meg minden felesleges dolgot, amikor kikapcsolod a kijelzőt (de ha van aktív letöltés, akkor okos, és nem kapcsol ki). Ez azt jelenti, hogyha otthon vagy tényleg mehet végig a wifi, hisz ha nem használod a telefont lekapcsolja, vagy ha úton vagy nem kell ki/be kapcsolgatni a mobilnetet, hisz a telefon automatikusan megcsinálja

- fényerő max 50%-on legyen

- beállítások/helyszolgáltatásoknál kapcsolj ki mindent

- beállítások/alkalmazások/mind-nél keresd meg a Google Keresést, és tiltsd le. Ha nem engedi letiltani akkor előtte a frissítéseket kell törölni, és utána engedi. Ez azt jelenti, hogy a Google Now megszűnik a telefonodon, de USA-n kívül a Google Now amúgy is közel használhatatlan. Viszont nagyon nagyon megdobja a telefon üzemidejét, tabletem korábban kb 4 óra aktív használat után már lemerült (pontosabban 15%-on volt, de nekem ez ugyanaz), Google Keresés letiltása után 6-7 órára növekedett ez, pedig sosem használtam a Google Now-ot, csak a háttérbe megy. Telefonomon is kb ilyen szintű növekedés volt, megéri kikapcsolni

2014. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!