Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőmnek nokia lumia 520...

Barátnőmnek nokia lumia 520 van de nem tud letölteni semmit mert nem engedi neki meg sehova nem tud képet sem feltölteni hogy kéne megoldani? Hogy tudjuk letölteni meg képeket feltölteni pl:facebookra!

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek valaki írja le részletesen hogy hogy lehet orvosolni ezt a problémát!!!

2014. jan. 4. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Áruházból csak Microsoft fiókkal lehet letölteni, de fontos, hogy a fiókban a születési dátumot úgy adja meg, hogy 18 évesnél idősebb legyen, mert 18 alatt nem enged letölteni. beállítások - e-mail+fiók-nál tudja ezt megnézni, megcsinálni, ugyanitt bejelentkezik a facebook fiókjával, és legközelebb a fénykép megosztási lehetőségei között ott lesz, hogy facebook.
2014. jan. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, első válaszolónak igaza van. Viszont nekem akkor sem engedte a dolgot, ha átírtam a születési dátumomat. (Amúgy 20 vagyok, de ámerikában ugye 21 a korhatár...) Ezen egy hard reset, és egy új MS-fiók segített. Vigyázat, a hard resettel minden adatod eltűnik! (HR-ről googleban olvashatsz bővebben.)
2014. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak be kell állítani a családszolgáltatást és onnantól minden letöltés feltöltés menni fog.

A család szolgáltatáshoz szükség van az egyik szülőnek egy MS fiókra és beállítani a családtagokat a windowsphone.com-on

Utána már minden zökkenőmentesen fog működni

Több infó a család szolgáltatás beállításáról:

[link]

2014. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!