Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha használom a "gyári adatok...

Ha használom a "gyári adatok visszaállítását" akkor a frissített android is eltűnik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy samsung galaxy ace 2 telóm. Ha jól emlékszem 2.3as android volt rajta, amit Kies-el frissítettem 4.1.2-re. Picit lassú mostanság, ezért visszaállítanám a gyári adatokat rajta, de félek, hogy az android is visszaállna 2.3ra. Csak azért parázok, mert nekem 1x azt mondta valaki, hogy hiába frissítem Kies-sel, amit a Samsung támogat, akkor is benne van a pakliban, hogy frissítés közben 1x csak meghal a telefon. Ezért nm szeretném még1x frissíteni. :SS Válaszaitokat előre is köszönöm!

2014. jan. 4. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tűnik el, egy alap gyári 4.1.2. lesz.

Nem fog meghalni ha frissíted

2014. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Most csak az akasztott ki, hogy mielőtt megcsináltam a gyári adatok visszaállítását, az összes programot játékot áthelyeztem sd kártyára, azt pedig kivettem.Most hogy visszaraktam a kártyát, minden program,játék eltűnt róla.. :S nem értem
2014. jan. 4. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Azokat úgy keleltt volna áthelyezni, hogy menteni például Titanium backup programmal. Utána első lépés a T.B. telepítése, majd Restore, ami kell.
2014. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!