Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári adatok visszaállítása...

Gyári adatok visszaállítása előtt mit érdemes megcsinálni?

Figyelt kérdés

Voltam ma bent a telenornál, és a srác azt mondta, hogy érdemes lenne egy ilyet megcsinálnom rajta.

A kérdésem az lenne, hogy akkor pontosan mit csináljak rajta? Szeretném a képeimet, névjegyeimet lementeni, illetve lehetséges lenne, hogy az sms-eket is elmentem? Találtam a névjegyeknél olyan funkciót, hogy exportálás SIM kártyára, és SD kártyára. Gondolom akkor mindent erre az SD kártyára kellene rámentenem? Ezen kívül van még olyan dolog, amiről érdemes lenne tudnom? Már most bejelentem, hogy csaj vagyok, aki nagyon nem ért ilyen cuccokhoz.:)


2013. júl. 16. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még azt elfelejtettem kérdezni, hogy van ez a felhasználói fiók, vagy minek nevezik, és egyszer mintha azért nem mentem volna bele a gyári visszaállításokba, mert nem tudom annak a jelszavát, és akkor nem leszek bajban, ha megcsinálom a gyári visszaállításokat? Nem fogja kérni azt a jelszót?
2013. júl. 16. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
milyen telefon ez egyáltalán mert minden kiderült csak az nem.
2013. júl. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D Galaxy ace.

Miért, annyira változó mindegyiknél?

2013. júl. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!