Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most a telefonnal van baj?

Most a telefonnal van baj?

Figyelt kérdés
Van egy Nokia 6070-es telefon.Beakartam kapcsolni,és semmi!Felraktam töltőre,és egy fél óra múlva se kapcsolódik be,nem is kezdi el tölteni.Tiszta fekete a képernyő.Volt egy másik Nokia annak ugyan olyan az aksija,kicseréltem és ugyanazt csinálja!Nyomom a bekapcsolás gombot és fekete a képernyő,ha felrakom töltőre,akkor is fekete a képernyő,nem kapcsolódik be egy fél óra múlva se!!!! A telefon már régen nem volt előszedve,de nemhiszem hogy attól!Arra gondolok hogy benedvesedett belül,az bekapcsoló gombjával van vmi...stb Segítsetek
2014. jan. 4. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!