Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez ZTE Blade klón? (Base Lutea)

Ez ZTE Blade klón? (Base Lutea)

Figyelt kérdés
Semmi cikket nem találtam róla. Hardweresen ugyanaz, mint a blade. Kinézetre is. A Hátlapjára oda is van írva, hogy ZTE - bár ezt rátehették eredetiről -. Az eredeti elvileg 3.2 megapixeles kamerával szerelt, erre 5 van írva, de nem kókány, autófókusza is működik... nem tudom. Ha valaki hallott róla, ossza meg velem tudását. :D
2014. jan. 4. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A ZTE Blade eredetije DELL, azt korábban láttam, mint a Bladet, volt valahol linkem, nem találom.
2014. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Közben rájöttem, hogy németbe volt ez a neve. Mint itt a telenornál, hogy minden telefon one touch nevet kap, ott is átnevezték. Amerikában Pl Orange san fransisco néven is futott.

Mondjuk az fura, hogy a német verzió 5 megapixeles kamerával szerelt.

2014. febr. 25. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!