Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapdragon 800,2gb rammal...

Snapdragon 800,2gb rammal elég már az optimalizálatlan Android rendszer alá?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 23:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem ha optimalizálatlan akkor akár azzal is lehet instabil. Nem is az a baj hogy nem gyors, hanem hogy lefagy, újra indul:(
2014. jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Alex Fly ***** válasza:
De miért optimalizálatlan rendszert akarsz rátenni? Nem lenne jobb egy, a típusra fejlesztett Android?
2014. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Alapjába véve optimalizálatlan. Nekem régi 2.3.4 esem van, ezek szerint nem sokat változott ilyen téren, ha még mindig nem sikerült orvosolni az ilyen problémákat.
2014. jan. 5. 00:34
 4/12 anonim válasza:
Az android kb 4.1ig volt optimalizálatlan. Nekem galaxy s3 lte-m van ami 4.1 -el jött ki és akadozott néha ami borzasztóan idegesített egy ilyen telefonnál viszont kijött a 4.3-as android azóta egyszer nem fagyott le és nemis akadt! Frissítés óta imádom
2014. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudja bárki is, hogy mit jelent az a szó, hogy optimalizálatlan?


Egyébként ha az a kérdés, hogy Snapdragon 800-al is akad-e az Android, akkor a válasz az, hogy természetesen nem, de még egy Snapdragon 400 alatt sem.


Android 4.1 óta, amióta bevezették a Project Butter-t mondhatni nem létező dolog az akadozás Androidon. Persze olcsóbb telefonokon előfordulhat, de csak azon múlik, hogy a gyártót mennyi érdekli. 40-50k-ért már kapsz olyan telefont, ami nem akad, nem instabil, egy Snapdragon 800-as telefon (ami minimum 120k) természetesen még kevésbé akad.

2014. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Az Android mindenek akad, még az S4enn is és az S5ön is fog, mivel nincsenek megbízható alapjai a rendszernek, túl sok mobilra és egyéb eszközre jelent meg, ez lehetetlenné teszi az optimalizálást
2014. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


:D

2014. jan. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
majd meglátod, amíg nem változtatják meg az Android felépítését, lagolni fog
2014. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit meglátni, évek óta nem akad az Android.

Persze nem azt mondom, hogy az összes Androidos telefon gyors, még ma is léteznek lassú szarok, sőt, drágább telefonok közül is van olyan, ami néha-néha még akad (Galaxy S4).

De ott a Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2013), HTC One, ezekről 100%-ig állíthatom, hogy sosem akadnak (vagyis annyira gyakran, mint egy iPhone), mivel ezeket próbáltam is már hosszabb ideig.


Amikkel nem volt dolgom, de elég sok videót láttam már, és sehol sem akadt: LG G2, Moto X, Moto G (ami elég nagy szám egy 180 dolláros telefonnál), kb az összes Sony ami minimum középkategóriás, és még sorolhatnám.


Felejtsd el ezt a hülyeséget, hogy az Android minden telefonon akad. Igen, sok telefonon tud akadni, de rengeteg van, ahol simán hozza egy iOS vagy WP8 sebességét, stabilitását, biztonságát, és még sorolhatnám.

2014. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezt azért kérdeztem, mert mostanába váltanék telefont és mivel nincs jó tapasztalatom a régi androiddal stabilitás terén, bizonytalan vagyok. Fórumokon is megoszlik a vélemény.
2014. jan. 5. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!