Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1, vagy LG G2...

Sony Xperia Z1, vagy LG G2 telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Párnapos keresgélés után, ez a két telefon maradt fent a rostámon, amik közül választanék.


-Főbb szempont, hogy milyen minőségű képet készít?

-Ezen kívül nem tudom mennyire zavaró, hogy a G2 tárhelye nem bővíthető. Mennyire hamar telik be az a 16giga?


Ezekben akarok okosodni, hogy melyik a nyerőbb.


Kinézetre mindkettő hasonlóan szimpatikus, bár egyiket se tartom tökéletesnek. Árban az LG viszont kedvezőbb.



#telefon #Xperia #LG #Sony #okos #G2 #Sony xperia Z1 vagy LG G2
2014. jan. 5. 05:39
 1/3 Ákos510 válasza:
Én Karira kaptam G2-t és nagyon jó! Először nekem is fura volt h nincs SD kártya de.. Telepakoltam mindenféle appal/játékokkal,279 zeneszám, Csomó fénykép (kb.. 200 db tuti van ha nem több) és még van 6,5 GB.(Az 50 GB felhő mellett amit nem is használok!!)Szóval szerintem elég..Az Xperia vízálló de az én G2-m 3 (!!!!) nap alatt sem merül le. A 4. napon már úgy kell lemeríteni!!!Szóval nekem nagyon bejön a G2!! (ugyanúgy full HD,+0,2",ugyanaz a hardver,de sokkal jobb akku és legalább egy 30-assal olcsóbb) ;))
2014. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
G2 sokkal jjobb
2014. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 peti831214 ***** válasza:
G2 Ez egyértelmű! Brutál szép kijelzője van!
2014. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!