Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menyire érdemes az ujgsm -től...

Menyire érdemes az ujgsm -től telefont rendelni, valaki rendelt már?

Figyelt kérdés
Egy iPhone 5s szeretnék venni inkább az apple-től rendelném,de láttam az ujgsm nél is bontatlan gyári garanciás minden tartozékával menyire megbízható az ujgsm?

2014. jan. 5. 09:29
 1/10 anonim válasza:
0%
s4
2014. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Ha rendelsz valamit akkor megkapod.

Arra figyelj hogy milyen garanciát választasz hozzá.

2014. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha lattal az applenal is akkor onnan vedd mar ne mindenfele cegtol.. max ird melyikbe mit adnak hozza es hasonlitsd 9ssze az arat es onnan rendeod ertelemszeruen amelyik jobb. Ha nem vasar9kba jarkalo ciganyoktol veszed akk mukodni fog a ceges telo. Garancia tartozek ar ejnyi. Nem ide jon de annyi penzert nem erdemes vaganykodni , akkmar inkabb egy sg s4 vagy xperia z1 annyi penzert tobbet tud. Es en akinel latok iphonet nem azt gondolom h hu de vagany hanemazt h milyen hulye h azt vette jobb telo hely3ttannyiert...
2014. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy szerintem is pénzkidobás, de ha neki ez kell akkor vegye.
2014. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen iPhonet veszek ,most is az van ,nagyon elégedett vagyok vele,megérte pár éve az árát,de nem is kértem hogy másik telefont ajánlj vagy hogy elmond menyire drága ,de ezért köszi a válaszokat
2014. jan. 5. 09:53
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Na ha mar egy iphoneval meg vagy elegedve akkor szerintem egy Z1 vagy egy s4 tudasatol bepisilnel.. kar h ilyen sok alma koros ember van, de ezek a cegek igy szerzik a pnzt... 😩
2014. jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor használjad  de amugysem azt kérdeztem menyire jók azok,hanem hogy ilyen árkategóriába megéri e onnan rendelni?
2014. jan. 5. 10:10
 8/10 anonim ***** válasza:

" hogy ilyen árkategóriába megéri e onnan rendelni?"


Egyértelműen nem.

2014. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az ujgsm nem egy kezdő cég. Nézd meg a fórumokat többnyire elégedettek a vásárlók néhány esettől eltekintve.

Mo-on annyira magasak az adóterhek, hogy kisebb trükkökkel behozzák ezeket a készülékeket külföldről. Ezért tudják olcsóbban adni.

Viszont az ilyen gsm boltokban sosem tudom, hogy a gyári garancia az biztosan az e. De az újgsm-mel kapcsolatban nem találtam ilyen reklamációt a neten.

Te is nézz szét a fórumokon.

2014. jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

már több telefont vettem tőlük, a következőt is onnan fogom

teljesen korrekt cég

2015. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!