Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Semmi értelme az okostelefonok...

Semmi értelme az okostelefonok képernyőjének minta-alapú feloldásának?

Figyelt kérdés

Xperiám van és átírtam jelszavas védelemre. Tudniillik eddig mintázattal oldottam fel a képernyőzárat, egy 3-as volt a minta.

Nadeviszont: egy este ledőltem az ágyra és a sötét képernyőjű teló mellettem feküdt ahogy ledobtam a fejem az ágrya. Ekkor láttam meg oldalról, hogy a kezem nyom, a 3-as simán látható a kijelzőn (a kéz természeret szennyeződése miatt, zsír, izzadtság, ujjlenyomat mittomén). Szaal ennek semmi érteme, ha így "megfejthető" könnyedén!

(próbáljátok csak ki!)

Ezért tértem át inkább a pötyögésre



2014. jan. 5. 13:43
 1/2 dirtboy ***** válasza:

igen néha lehet látni de ettől még van értelme mert ha feloldod,nyomkod kicsit utána már nem látszik,lezáráshoz pedig már nem kell minta.

nekem van olyan lehetőség is hogy mintával nyitom de nem látszik a képernyőn a pontok,így mire a tolvaj rá jön hogy nem csak valamelyik oldalra kell elhúzni hanem láthatatlan minta van addigra már elkeni az egészet és megint csak nem látja.

2014. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ :)
2014. jan. 5. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!