Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 mini vs...

Samsung Galaxy S4 mini vs Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Jelenleg egy Galaxy Acem van és hát nem kell bemutatni senkinek...le akarom cserélni valamelyikre a kettő közül. Mindkettőről jó véleményeket olvastam bár az SP-nek állítólag gyenge a Wifije és a kamerája.

2014. jan. 5. 19:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
48%
... és fél gigával kevesebb ram van benne,meg egy ósdi tft kijelző...
2014. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Áááá,végre a gyakorizók kedvenc kérdése:D Már hiányoltam a mai napra.Szerintem ezt már nem egyszer lezongoráztuk szóval még mindig egy szinten van a két teló.Galaxy Ace után bármelyik egy megváltás lesz.Jól olvastad amit olvastál illetve hozzátenném amit az első válaszoló írt:szépnek (legalábbis a sAmoled mellett)nem mondható kijelzője van.És azért az az 512MB RAM nagyon sokat számít.Ráadásul az SP-nél számos készülék csak úgy magától zárogatja be a RAMban lévő appokat ami azért idegesítő tud lenni.Én az S4 minit javasolnám.Ne feledkezzünk meg a benne lévő extráktól sem ami nincs benne a Sonyba.De amelyik jobban tetszik azt vegyed.Ez csak az én véleményem.
2014. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

" És azért az az 512MB RAM nagyon

sokat számít.Ráadásul az SP-nél számos készülék

csak úgy magától zárogatja be a RAMban lévő

appokat ami azért idegesítő tud lenni" - én csak egy fax vagyok, de erre már 4 hónapja van szoftverfrissítès...

2014. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
43%
És ezt nem azért írtam, mert jobb az sp, hanem azért, mert ezt nem véletlenül adja ki a sony...
2014. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már kicsit jobban megéri megvenni,de attól még mindig elmarad a minitől.
2014. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Igen, kaptunk rá frissítést, de továbbra is mindent bezár a háttérben, hiába van 300-400 mega RAM szabad.


A Sony telefonoknak van a legrosszabb memóriakezelése, nevetséges, amit művel az SP néha. Szerintem nem véletlen, hogy ilyen hardverrel ez a telefon "ennyibe" kerül. Nagyon sok hibája van, én már százszor megbántam ezt a telefont.


A kedvencem, hogy vagy ötször meg kell nyomni a bekapcsológombot, mire feléled a kijelző. :D A másik: ha töltöd a telefont, nincs multitouch! Carmageddon közben vettem észre... amikor már tizedszerre sem vettem be a kanyart, hanem telibevertem a falat, akkor elgondolkoztam, hogy WTF?! Nincs multitouch! Több felhasználónak ez töltő nélkü is előjön, sajnos.. UGye írták a wifit is, a kamerája meg kb. egy k800i szintű lehet, ilyen minőségű fotókat 3-4 éve csináltak a telefonok... Van, hogy kb. 3-4-edszerre találja csak el a fókuszt.

2014. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
Azt inkább meg sem jegyzem, hogy felsőkategóriás a hardvere, mégis szaggat minden játék rajta (vice city alig megy mediumon)... de legalább olcsó. Egy valami oltári pozitívum, letöltesz egy nova launchert és ez a telefon sosem akad meg (a gyári launcher k*vára akadozik viszont).
2014. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
ugye a frissítéskor teljesen új telepítést csináltál?
2014. jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Ha akarod tudni: gyári beállításokat csináltam + sony update service-szel is letöröltem mindent a legutolsó byte-ig. Reménytelen az SP memóriakezelése, ennyi. Most várjuk a 4.3-at, ha nem hoz semmi csodát, szerintem elcserélem valami másra. :D
2014. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
reménytelen? gyárilag van így állítva valójában, bár azt mondták állítanak rajta... Rootolás után most is beállítható.
2014. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!