Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy vegyem rá anyámat hogy...

Milán0720 kérdése:

Hogy vegyem rá anyámat hogy megvegyen egy olcsó okos telefont?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 19:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi az az olcsó telefon?
2014. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Először is. Miért nem akar neked telefont venni? Másodszor, mit jelent, hogy olcsó? :) Egyébként ha nincs különösebb oka, hogy nem vesz neked, tehát nem vagy büntiben, nincsenek rossz jegyeid stb., akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy szeretnél egy telefont. Esetleg felajánlhatod neki, hogy segítesz valamiben cserébe, kipótolod az összeget, vagy lemondasz valamiről, ami egyébként pénzbe kerül. :)
2014. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Van most bármilyen telefonod? Mert ha igen, akkor nem biztos, hogy kellene másik, anyagi helyzettől is függ.

És mennyi nálad az olcsó?? Nálam 25e, de az nem biztos hogy kellene. (Persze lehet más at értékrendem, kereseti viszonyom)

2014. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"kereseti viszonyom" Most mér kell ilyen flancosan megfogalmazni, hogy szerinted többet keresel egy 14-évesnél?
2014. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet félreérthető, de természetesen a szülei lehetőségeire gondoltam.
2014. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Állj elé és mondd neki ezt:

- Anyám, én magasról tojok arra, hogy a télen magasak a számlák, azt is leszarom, de k. magasról, hogy a fizetésedből még meg tudunk élni, de nekem kell az az k. telefon!


Erre tuti, hogy meglágyul, és elrohan a szaküzletbe.

2014. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
15ezer a telefon!!!!!!!nem tudom miért nem vesz,mert én mióta elvált mindenben segítek neki!!!!!!kaptam telefont de az is az övé volt,és nagyon szar már!!!!!ő most vett egy jó telót!!!!!mindig azt mondja hogy neeeem!!!!!
2014. jan. 7. 16:15
 8/16 SylwerStone ***** válasza:
15.000-ért okostelefon? Na, az is minőségi termék lehet.
2014. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem olyan rossz!!!!!az egyik haveromé nem rég kapta,de el adja!!!!!!!!
2014. jan. 8. 22:34
 10/16 SylwerStone ***** válasza:
Típust mondanál?
2014. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!