Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy trend vagy...

Samsung galaxy trend vagy xperia m? Az az igazság, hogy kicsit meguntam a sony világát.

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Most váltottam Sonyról, Samsungra és nagyon elégedett vagyok, nem bántam meg, ha unod a Sonyt akkor válts.
2014. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Váltsál nyugodtan. Nekem is jobban bejönnek a samsungok,de konkrétan trendre váltani butaság mert sokkal gyengébb mint az xperia.
2014. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És, ha megunod a sony világát, akkor választasz egy sokkal gyengébb samsungot...


Mi volt az a sony amiután meguntad?

2014. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A samsung galaxy trendet verd ki a fejedből! De az yperia m helyett is inkább xperia l, de azért az m se rossz:)
2014. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Galaxy Trend. Nekem is olyan van, apumnak Sony, de a samsung szerintem is jobb! :)
2014. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó:


Mióta jobb egy egymagos procis, sokkal gyengébb teló a 2 magos xperia m-nél?


Azért marhaságokat nem kéne írni...

2014. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van ezért gondosan le is van szavazva, mert a samsungnál semmi nincs jobbb, ha gyengébb, mint az xperia m, akkor méginkább.
2014. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!