Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Trend S7560...

Samsung Galaxy Trend S7560 vélemény?

Figyelt kérdés
nem nem akarok másik telefont...esetleg egy ilyen árkategóriában mint ez van és hasonló képességű..!?fényképezésre páralkalmazás és fényképezésre jó??

#telefon #Android #samsunggalaxytrends7560
2014. jan. 6. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Fényképezésre tökéletes, mivel 5 megapixeles fényképezője van. Alkalmazások alatt mit értesz? A facebook, viber, skype gyönyörűen menni fog rajta, viszont a nagyobb grafikus teljesítményt igénylő játékok nem, mivel a processzor nem a legerősebb.
2014. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meg esteleg instagram meg valami angry birds vagy valmi unalomüző játék ha nem vagyok netközelben.
2014. jan. 6. 20:22
 3/7 A kérdező kommentje:
pou?
2014. jan. 6. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A pou és az instagram gondd nélkül elfutna, az angry birds már lehet néha akadna, de szerintem még azzal sem lenne baj. Ezek nem olyan komoly 3d-s játékok.
2014. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amire neked kell a leírtak alapján, arra tökéletes.
2014. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bátyámnak ilyen telefonja van. Már az első héten elkezdett lefagyni meg akadozni.

Lumia 520-at ajánlom, igaz más oprendszer, de garantáltan nem fog akadozni. Az internet gyors rajta és szerintem elég szép képeket készít. Alapvető alkalmazások megtalálhatók rajta és rengeteg jó ingyenes játék is van, bár az Angry Birds fizetős, jaaaa és 2016-ig van rajta támogatás.



m

2014. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó:).attól függ a bátyádnak mi volt rajta.bár a lumián nincs vaku.. bár nem akkora baj de nem lenne rossz..
2014. jan. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!