Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy találjam meg az ellopott...

Hogy találjam meg az ellopott iphoneomat?

Figyelt kérdés
Ellopták ma Fóton az Iphone 5ösömet, volt rajta jelkódzár, icloudon folyamatosan frissítgetem, de azt írja hogy offline üzemmódban van a telefon és hogy csak akkor lesz letiltva, ha felkapcsolódik a teló a netre. Na most a wifi be van rajta kapcsolva. Most csak azt remélhetem, hogy elmegy egy meki mellett vagy egy mentett wifi mellett és akkor jelez? Vagy mit tudok még csinálni? Voltam rendőrségen, feljelentést tettünk, de ők csak az imei szám alapján körözik a telót, telenornál letiltottam a sim-kártyámat, úgyhogy mostmár hívni sem lehet, ami lehet hogy rossz döntés volt, mert egy órával azután hogy ellopták kicsöngött a telefon.. Arra is gondoltunk, hogy eldobta valahol a tolvaj és azért csöngött ki. Valakinek van valamilyen ötlete, hogy mit tudok még csinálni a telefonomért? :(

2014. jan. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Most már semmit mert le lesz tiltva.
2014. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A letiltás inkább abból a szempontból volt rossz, hogy így az internet sem működik róla, tehát akkor látod a telefont a find my iphoneal, ha rákapcsolódik wifire. Sajnos mivel a legtöbb helyen lekódolják a wifit, ezért eléggé necces. Sajnos már nem tudsz mit tenni, reménykedj. Illetve tiltsd le a telefont, hogy ha a szemetek felkapcsolódnak netre, akkor legalább ne egy jó telefonjuk legyen, hanem egy téglájuk. Sajnálom barátom. :(
2014. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálad nem volt bekapcsolva, hogy ha készítenek egy képet, azt feltölti valahová? FB például. Tolvajkergetőknél olvastam, hogy buktak meg így jó páran.
2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mármint én a sim kártya letiltására gondoltam. Illetve ha a rendőrségben van egy kis kedvesség, akkor egy iPhonet simán be tudnék mérni imei alapján, csak a gyakorlat nem ezt mutatja. Nekem 1 éve lopták el, az iPhoneom, akkor még 4S-em volt. A rendőrség nem tett semmit hetekig, aztán édesapám, aki olyan helyen dolgozik, ahol tudnak bemérni, bemérette. Érdekes mód rögtön ment. Estére már meg is lett a telefon, a környéken lopta el egy kissrác.
2014. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszoló a fotóadatfolyamra gondol, én el is felejtettem. Jó ötlet. Az nem volt bekapcsolva? Bár, ha le van tiltva a telefon, akkor fotózni sem tudnak vele.
2014. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha iOS 7 van rajta, akkor a tolvaj jól megszívta vele, mert ha restore-olja, akkor azt már soha nem fogja tudni aktiválni senki, csak te.
2014. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a mobilnet kivolt kapcsolva és mivel jelkódzár volt rajta, így az alapján amugy sem tudtunk volna rátalálni sajnos :/


a fotóadatfolyamom tele volt 1000 képpel és november vége óta, itt nincs új kép, most töröltem a képek közül és remélem, hogy ha új készül akkor azt elküldi a telefon nekem..


a rendőrök kiadtak az imei azonosítóra körözést, de azt mondták, hogy azzal csak annyit tudnak csinálni, hogyha valahol megtalálják a telefont és beolvassák a kódot, akkor kiderül, hogy azon a kódon volt-e körözés..

2014. jan. 6. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
ios 7 volt rajta szerencsére..
2014. jan. 6. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!