Vízálló telefon?

Figyelt kérdés
Hali! Tudnátok nekem vízálló telefonokat mondani 20-30-40K -ért, elsősorban vízálló legyen, de nem fontos. de viszont legalább 2 magos legyen, hogy ne legyen lassú. Samsung, vagy HTC gyármány legyen.
2014. jan. 6. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Duplázd meg az összeget.
2014. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennek nem felel meg egy sem. Egyedül az S4 Active vízálló, ha a márkához ragaszkodsz, de az minimum 120.000Ft. Viszont ott a Sony Xperia Go, kb ebben az árban.
2014. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lenne rá pénzem de nem kültenék rá annyit. láttam egy elefont HTC One X ami elég jó, de nem vízálló, és kicsit drága,még 50K-ért is.annyiért láttam egyet...vagyis nem oly drága, csak nekem nm érné meg!
2014. jan. 6. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:

,,Vízálló telefon?"

,, elsősorban vízálló legyen, de nem fontos."

...


AKKOR MOST MIT AKARSZ? VÍZÁLLÓT VAGY NEM?!?!?!?!


víz vagy cseppállót akarsz vagy egyiket se?

Itt egy vízálló, de ez motorola és 1 magos....

[link]


a következő érintőképernyős vízálló telefon ez: [link] ez már 2 magos, de túllépi a keretet és nem samsung ._.


Először döntsd el, hogy mit akarsz!

Majd azt, hogy a márkával akarsz villogni, vagy egy jó telefont akarsz!

2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Figyeld amit írok!: elsősorban vízálló legyen, de nem fontos! jó lenne, de ha nincs ilyen raktegóriában akkor nem muszály! Defy-t ismerem, ismerősnek volt, nem sokáig bírta..!Vízállót! Nem, nem márkával akarok villogni! Csak a piacon msot a Samsung és a HTC a legjobb!nem egy szart szeretnék venni, és nem 1 évre..!
2014. jan. 6. 21:22
 6/14 A kérdező kommentje:
DE akkor mondjatok, gyors telefont ebben az árkategóriában!
2014. jan. 6. 21:31
 7/14 anonim ***** válasza:

A Samsung és a HTC a legjobb? hm aranyos...

Ha már ennyire utána néztél, hogy melyik a 2 ,,legjobb" telefongyártó cég a ,,mai" világban, akkor azt miért nem nézted meg, hogy a pénzedért ( ami persze végtelen, mert bármennyit kitudnál fizetni csak szerinted nem éri meg) mit kapnál?


És elmondom, hogy általában nem azért lassú egy telefon mert 1 magos ;)

2014. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Figyelj! 1. Van rokonom, aki számítástechnikai főiskolán van, ő mondta, és amúygis! 2. Nem mondtam, hogy ki tudnék fizetni bármennyit b.a.z.d.m.e.g! Nem végtelen! Nincs sokkal több pénzem 40000-nél! Ne kötekedj! 3. Tudom, de amelyiknek egy magja van, annak nem lehet valami nagy órajele, de ezt te biztos jobban tudod, hisz te mindent tudó vagy! Ide nem kötekedni járbni kell, hanem segíteni a másiknak! El lehet akkor menni!
2014. jan. 6. 21:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Biztos valami gazdag családból származhatsz, és mindent megkapsz! De tudod, valakinek dolgoznia is kell, a minimálbért is akár, mégis egyetemen végez!
2014. jan. 6. 21:36
 10/14 anonim ***** válasza:

,,Lenne rá pénzem de nem kültenék rá annyit" ismerős ez a mondat?

Jó hagyjuk abba a veszekedést, gondolom mind a kettőnknek szar napja volt...


40 körül ezeket tudom ajánlani:

Sony Xperia U

Lg Optimus L5 II

Huawei Ascend Y300

Nokia Lumia 520


HTC-nél 47-től kezdődnek a 2 magosak és az is ez: (8)

HTC Desire X T328e de ezt nem ajánlom!

2014. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!