Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont válasszak...

Milyen mobiltelefont válasszak? Amelyek megfelelnek az alábbi paramétereknek:

Figyelt kérdés

Van ideálom, amit szeretnék betartani, ha már választhatok magamnak. Nem szeretem ha túl nagy a kijelzője (így ez fő maghatározója választásomnak a strapabíróság mellett), őszintén engem zavarnak ezek a mostani téglák, persze ez csak az én véleményem.


-Kijelzője lehetőleg 4" col alatt legyen

-RAM mérete legalább 1 GB legyen + 1 GHz-es proci

-Kamerája 5 Megapixeles vagy annál nagyobb

-Akkuja >1200 mAh

-Op. rendszer nem számít


Nem szeretnék több tulajdonságot kiírni, mert attól tartok akkor még inkább megszűkíteném a választási lehetőségeket. Mert tudom, hogy így is szűk kört határoltam be - ezért is nem baj ha javaslatotok kissé eltérnek az általam meghatározottól. Nekem például nem különösebben számít, hogy minden játék menjen rajta, de annál inkább, hogy jó képeket készítsen és STRAPABÍRÓ legyen. Óhatatlan, hogy az ember leejti a földre, esetleg hozzányomja valamihez. Külön örülök annak, ha a vizet is kibírja.


2014. jan. 6. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1gb ram-os készülék nem nagyon van ami 4" alatti.

a samsungokból van aminek 768 ramja van , de azok nem érik meg. vízálló meg pláne nincs (kivéve xperia go, de ez 512 ram és elég régi teló)

különben is vigyázni kell rá, vegyél rá tokot.

ebben az esetben, ha el tudsz tekinteni attól, hogy nem vízálló, és kibírod azt, hogy 4" a kijelző, ott van az Xperia M. 4"-os két magos 1ghz proci 1giga rammal,5mp kamera, aksija 2000 mah körüli

[link]

a másik meg az, hogy 4" alatt elég gyenge vasak vannak (kivéve az említett xperia go meg még a sola , u de ezek már régi, kifutó típusok) , az M-en elfut a legtöbb játék jól :)

2014. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze nem gond, ha 4 col, de ettől nagyobbat már nem igen szeretnék. Talán kiváltságos esetekben még a 4,3 col-ig elmennék, de akkor a többi tulajdonsága legyen igényeimhez valóbb. Köszi, megnézem ezt az "M"-et :)

Kár, hogy kezd kimenni a divatból a 4 col alatti mobil.

2014. jan. 6. 21:42
 3/11 anonim válasza:
mit szolnal az xperia p hez.en e ket tlefon kozott gongolkodok samsung galaxy s2 vagy xperia p
2014. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
xperia L
2014. jan. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
zsolti , a baj annyi, hogy lehet már jó árban van az a kettő amit említettél, de már kezd elavulni a dolog , ami sok esetben nem jó :S
2014. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

elozonek,

akkor miet ajanlanal iesmi kategoriaban???

2014. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első válasz :D
2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
bocsi a helytelen irásért
2014. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Strapatelefon: Samsung Galaxy Xcover 2. Kb80%-ban megfelelhet az igényeidnek.
2014. jan. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Köszönöm, bizonyára ilyen telefont fogok venni, mert kinézetre is bölcsebb mint a magukat büszkének mutató téglák.

Dehogy! Csak viccelek...


Azért ettől okosabb telefonra gondoltam :D de értem a poént.

2014. jan. 6. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!