Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi rossz egy Iphone 5S-ben?

Mi rossz egy Iphone 5S-ben?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki az mondja hogy nagy jó telefon meg minden, de biztos van olyan amiben nem annyira vagy egyáltalán biztos van valami hibája nincs olyan dolog a világon ami hibátlan lenne. Minden hiba érdekel firmware, operációs rendszer, külső, belső stb.

2014. jan. 6. 22:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy baja van, drága. De ha minőséget akarsz ez van...


Ha valakinek nem tetszik, ne pontozzon lefelé, vegye azt ami neki bejön.

2014. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

iOS7 megjelenése megosztó, illetve még bugos, de kiszivárgott 7.1-ről olvasható tapasztalatok alapján ez javulni fog.

A többi meg szokásos iOS dolog. Esetleg még azt lehetne magával a készülékkel szemben felhozni, hogy kicsi a kijelzője (többi csúcsmodellhez képest), de sokak számára épp ez az előny.

2014. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát az árát az tudtam hogy drága, hogy az iOS 7 bugos az nem nagyon értem kicsit bővebben?
2014. jan. 6. 22:52
 4/19 anonim ***** válasza:

Elég sok probléma volt a startnál az akkus szívárgás nagyon sok embert érint, szoftveres hiba, de amíg nem javítják, addig átok a telefon. Nekem is ez volt a 4s-sel eslő 6 hónapig nem bírt egy napot se ki. Volt anyázás rendesen. Aztán megoldodott.

Applenél kell várni 6 hónapot, aztán kell venni.

2014. jan. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
Egy komoly hibát tudok felhozni, mint kereskedő. A telefonon a windowshoz hasonló kék halált produkál bizonyos helyzetekben. Ha jól tudom a 64bites rendszernek köszönhető, elvileg 7.1 el javítják. Számomra egy 200 ezres telefonnál felháborító . Hogy engedhet meg egy ilyen cég egy ekkora hibát?...
2014. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
5- kulso programok vannak,amikkel ledoglik.. Az azert nem az apple hibaja,hogy a 65854 programoto csapat,aki szoftvereket ir iosre nem optimalizalta meg minden kiadvanyat 64bitre..
2014. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Rendben. Viszont! Az apple köteles ellenőrizni minden alkalmazást, amit kienged az app store-ba.
2014. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

ma 09:47

A gyári Apple appoktól fagy le (iWork). Ez a vicc. De maga a hiba elég speciális esetben jön csak elő. Szóval ez ilyen vihar a biliben eset.

2014. jan. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Remélem minél hamarabb javítják.
2014. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Éppen, hogy a saját appoktól fagy a telefon.
2014. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!