Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre a telefon...

Hogyan tegyem tönkre a telefonomat?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy mini telefonom van,de állanóan szarakodik már minden baja van,szeretnék egy újat.Ám a helyzet az hogy szüleim nem akarnak nekem venni,szerintük sokkal jobban megéri szervízbe járkálni vele.Persze ott meg csak szoftverfrissítést csinálnak így max egy hónap múlva újra előjönnek a bajok.Már tököm ki van vele.Hogy tudnám úgy tönkretenni hogy ne tudják megcsinálni?(és ne látszódjon hogy direkt tettem tönkre:D).Hallottam már olyat hogy tegyem be mikróba de picit félek tőle.Előre is köszi a válaszokat!

2014. jan. 6. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Ilyenkor örülök hogy nincs gyerekem
2014. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kössz...tényleg csodás érzés ám mikor még telefonálni sem tudok vele mert kikapcsol meg hasonlók.Aztán megjavítják párezerért majd megint elromlik és megint szervíz....és így tovább.Sokkal jobban megérné újat venni de ezt nem tudom elmagyarázni szüleimnek.
2014. jan. 6. 23:01
 3/25 anonim válasza:
90%
Mikroba semmikepp ne tedd inkabb ovatosan kuldd neki parszor marvanypadlonak ;) kiveve ha nokia....akkor elpusztithatatlan
2014. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Külsérülést nem igazán szeretnék rá:D Az lenne jó ha valahogy belsőleg menne tropára.
2014. jan. 6. 23:06
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
Beszélj a szüleiddel, hogy adjátok el ezt a szart, 8k-t talán kapsz érte, használtan már 13-4k egy sony live with walkman, össze sem hasonlítható a kettő.
2014. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Esélyes hogy nemet mondanak majd:( Az a baj amíg tönkre nem megy annyira hogy már értelme nincs megjavítani nem akarnak újat venni,pedig már néztem telókat sony xperia m,l vagy sp.Ötlet ami tényleg tönkretenné?
2014. jan. 6. 23:44
 7/25 anonim ***** válasza:
Az eszedbe sem jutott hogy el lehetne adni és az új mobil árához be lehet pótolni ?
2014. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Egy androidos telefont lecserélsz egy másik androidosra.A sony ugyanúgy fagy. Barátnőmnek 4 hónap után kezdett behalni a sonyja, a kollégainőinek is. Felvenni nem lehetett, lefagyott, kikapcsolt. Ismerős?


Amúgy statikus elektromosság, azzal tudod tönkretenni.


Majd miután meglesz az új telefon, és 3-4 hónap múlva ismét előjönnek ezek a hibák, akkor lesz majd igazán gondban.

2014. jan. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
És milyen telefont ajánanál akkor?:)
2014. jan. 7. 00:07
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen árban csak WP8, nekem iphoneom van, barátnőmnek van WP8, stabil rendszer, nincs olyan sok alkalmazás, cserébe viszont nem fagy le a telefonod. És elérnek. De olvass utána!

Iphonenál viszont van alkalmazás és stabilitás is, csak árban 3x annyi, mint egy wp teló.

2014. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!