Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tegyem tönkre nyom...

Hogyan tegyem tönkre nyom nélkül a telefonomat?

Figyelt kérdés

Ősrégi telefonom van. A képernyője be van törve és már annyira régi, hogy hangot nem ad ki, így mikor hívnak akkor csak rezeg. Anyukám szerint használjam ki és addig nem kapok új telefont ameddig tönkre nem ment. Szeretném vízbe "fojtani" a telefonom. Észrevehető? Szóval kikapcsolnám és bedobnám a vízbe aksi és SIM kártya nélkül. Utána megtörölném és mondanám anyumnak, hogy nme akar bekapcsolni a telefonom.

Vagy ha valaki észrevehetetlen gyilkolási módot tud a telefonokról akkor az írja le kommentbe. Köszöntem :)


2009. dec. 13. 10:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem próbáld szétszedni a telefont.. Gondolom mindegyiket le lehet csupaszítani, na hát ott valamit vágj szét vagy valami vmi csúnyát csinálj.. vagy csak simán ráb@aszol egy kalapáccsal és akk azt mondod hogy kiesett a kezedből, és átment rajta egy kocsi...

Egyébként meg dobd ki az ablakon :)

ennyit tudtam egyelőre..


Üdv: Radeon

2009. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
szerintem b@szd oda jó erősen valaminek, nem mindig látszik meg, viszont belülről tönkre megy. vagy tedd rá a radiátorra, mert a nagy hőtől tökre megy teljesen, és még csak nem is látszik meg ez a legbiztosabb szerintem a vizes nem jó mert ha elviszi szervizbe akkor a szervizes megmondja hogy vizes belül
2009. dec. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
77%
:D Fura kérdés... Szerintem olyat is tudsz csinálni, hogy ahol a SIM-kártyát beleteszed, azon a részen tűvel azokat a kis izéket megkarcolászod, vagy esetleg az aksinak a csatlakozásánál... Vagy a hangszóróját, azt amelyiket a füledhez teszed megszurkálod...
2009. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem észrevehető ha csak nem viszitek el szervízbe :D de sztem mosószeres vízbe áztasd egy ideig, mer a régi telefonok jól bírják a sima vizet :D
2009. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Heh...Hol laksz? Mert "osregi, de mukodo" telefont siman tudok adni.

Amasikat meg rakd be 5-10mp-re a mikroba. Az siman tonkreteszi. (Az aksit ved ki belole, mert felrobban! )

2009. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Ha van mágnesed, akkor tedd mellé a telefonodat. Tönkre teszi a kijelzőt :D
2009. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A vízbe fojtás nem jó ötlet, mert leglátszhat a kijelzőn! Ha hagy ilyen hullámvonalat, ahol átázott, nem lesz nagy ügy rájönni, mi történt vele. Én is a mikrós verziót javaslom, csak vigyázz, nehogy megégesd magad vele utána.

Viszont lehet, hogy anyukád utána sem vesz neked telefont, oszt akkor mi lesz? Gondold meg jól, mielőtt átmész terminátorba!

2009. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én is csináltam a vizes módszert,és nem jött be :P

anyum elvitte szervízbe ahol kiderült hogy fürdőkád áldozata lett :D

a mikrós módszert ajánlom én is:P

2009. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kettővel korábbi terminátoros vagyok:

Ja, és ha kell alibi, mondd azt, hogy mostanában túlmelegszik. Van olyan, hogy egy telefon, ha sokat használod, pl. telefonálsz, érezhetően meleg. Említsd meg esetleg, hogy forró, amikor az arcodhoz nyomod ,és hamar le is merül. Mikró után esetleg a telefonodban égésre utaló jelek lesznek, ha tutira akarsz menni, meg kell magyarázni.

2009. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

ma 10:43

ha mágnes mellé teszem a telom akkor a kijelzője hogy megy tönkre?ugyértem hogy pl csak fehér a képernyőm??:D

mert akkor tudom ki a telefonom gyilkosa XD

2009. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!