Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen LG Optimus L7 problémákk...

Cs.Kali kérdése:

Ilyen LG Optimus L7 problémákkal ki találkozott még?

Figyelt kérdés

Néha, hívás közben csak úgy csipog egyet és megszakad a vonal. Nem tudom mitől.

Vannak (amúgy működőképes) alkalmazások, amik betöltés után leállnak. Egyszerűen kilép belőlük.

A legbosszantóbb, amit eddig tapasztaltam: az ébresztőóra elég gyakran elfelejt működni. Látom, hogy be van állitva, de néha egyszerűen nem szólal meg. Ilyenkor elég vicces kedvében van, mert kiirja, hogy érintsem meg a képernyőt ahhoz, hogy elinduljon az ébresztőm. Ha szundit kapcsolok, azzal is gyakran előfordul.

Találkoztatok ilyennel? Van rá megoldás (azt ne mondjátok, hogy szar a telefonom, mert tudom; azt se mondjátok, hogy vegyek újat, mert valami egyszerűbb megoldást keresek)?



2014. jan. 7. 09:16
 1/1 anonim válasza:

nekem teljesen ugyanez a problámám,én bementem a telenorhoz és azt mondta h hálozati hiba menjek a lg hez....

nemhiszem el h 2014-ben már itthon sem lehet normálisan telefonálni,néha ugy földhöz tudnám vágni...

2014. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!