Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik ezek az új feltöltőkártyás...

Mik ezek az új feltöltőkártyás árak a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés
Ma néztem meg, mert szeretnék egy új telefont, de mik ezek? Xperia Sola: 96 000??? Lumia 520 50 ezer?? És a többi is borzalmasan drága, nem értem, veszi így valaki? Szóval, megveszem függetlenül inkább, mert 10 ezerrel olcsóbb az 520 a nokia márkaboltban...
2014. jan. 7. 13:30
 1/2 A kérdező kommentje:
2014. jan. 7. 13:31
 2/2 SzilKa ***** válasza:
tegnap néztem én is, samsung s4 feltöltőkártyával, de még előfizetéssel (a legkisebb csomaggal persze) is drágább, mint gyári függetlenül a media marktban! Kb arról szól már a dolog, hogy csak akkor éri meg készüléket venni szolgáltatónál, ha ilyen havi 15-20 ezres számlákat generálsz.
2014. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!