Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy telepítsem a Poweramp...

Hogy telepítsem a Poweramp applikációt véglegesen?

Figyelt kérdés
Töltöttem le unlockert mellé és lucky patcherrel patcheltem de pár nap múlva kiírja, hogy nem tudja ellenőrizni a licenszet. Valami ötlet? Galaxy S1 cyanogenmod 10.1
2014. jan. 7. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nCore-on találtam egy működő megoldást. Root kell hozzá, de az gondolom van :) Ott nézz szét.
2014. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:

ncore cc/torrents.php?action=details&id=1352443

Többi nagyjából skin, de itt is kell valami google installert meg minden hülyeséget telepíteni.

2014. jan. 7. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
KEll. Tualajdonképp el akarod lopni az alaklmazást :)
2014. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Core.jar not patched - Modded Google play will not work. Please run again "Installer cracked goodle play" and give root acces (maybe you have a problem with root privileges or unknown core.jar).

Pedig van root hozzáférése.

2014. jan. 7. 17:29
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Vedd meg...

Vagy használj mást. Nem csak a Poweramp játssza le a zenét.

2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!