Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Androidról?

Mi a véleményetek az Androidról?

Figyelt kérdés
Mostanába mindenki szidja az Androidot.(Köztük én is,eddig csak androidos telefonom volt,de egyre több a gond vele és gondolkodok,hogy váltsak e iphonra,de az iphone 6-ot mindenképp megvárom.)Szóval nektek mi a véleményetek a droidról?
2014. jan. 7. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én 1 év androit használat után váltottam iPhonera. Számomra ég és föld a kettő, persze sokan esküsznek az androidra is.
2014. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
kíváncsi vagyok, hogy fog menni a rendszer, egy felsőkategóriás telefonon , mert sok helyt azt hangoztatják (egyelőre nem tudom igaz e vagy kamu), hogy az android felsőkategóriára való
2014. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Közel 0 panaszom van rá.

Stabil, gyors, szép, személyreszabható, funkcionális.

Véleményem szerint a legjobb OS ami létezik. Természetesen nem hibátlan, és még mindig van mit javítani rajta, de ez a leggyorsabban fejlődő OS, még úgy is, hogy jelenleg is magasan vezet funkciók terén a többihez képest.


Ha neked gondod van vele, akkor nem az Androiddal, hanem a telefonoddal van bajod. Ha jó telefont veszel, akkor semmi bajod nem lesz vele. Legalapabb szabály: csak Nexus-t szabad venni. Azzal nem lesz gondod, sokáig támogatott, sok rá a custom ROM (de igazából a stocknál nem nagyon van jobb), stb.

Persze Nexusokon kívül is van még jó telefon, de sosem annyira jó, mint egy Nexus (főleg szoftveresen).


Oldalakat írhatnék még az Androidról, kifejthetném, hogy mi az, ami tetszik benne, mi az, ami nem, mi miatt nem fogja a többi OS soha sem utolérni, stb, de nem fogok, mert senkit sem érdekel annyira részletesen.


Rövid összefoglaló válasz: Android egy nagyon jó OS, ha neked bajod van vele, akkor az a telefonod hibája, nem az oprendszeré.

2014. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló, a büdös pi**ába , akkor én elkúrtam mer SP-t vettem?
2014. jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig az SP nagyon jó teló és mégis sok panaszt hallottam.Nekem s4 minim van,pont ma néztem az újságban hogy 110000 ft és én ennyi pénzért elvárom hogy működjön normálisan.
2014. jan. 7. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
nemtom, én az SP-t 65ér vettem ma . remélem jó lesz :)
2014. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xperia SP tökéletes 4.3 205. 2014
2014. júl. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!