Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány megabájtos mobilinternete...

Hány megabájtos mobilinternetet használtok? Mennyire használjátok ki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100MB-os internetem van, kb. teljesen kihasználom, csak akkor aktiválom ha használni akarom, mert nagyon hamar elfogyna ha folyamatosan szinkronizálna a telefon.
2014. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1Gb de nem tudom kibahasználni... napi több óra böngészgetés
2014. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

500 mega, 5 gigát is el tudnék használni, ha annyi lenne, de mivel "csak" 500 van (sokáig 0, utána meg sokáig 100 volt, szóval most már ez is előrelépés nekem) így ezzel kell spórolnom.


Mivel spórolnom kell, így nem kezdek el youtubeozni, meg zenét streamelni, meg ilyenek, unalmamba általában csak szövegalapú oldalakat, alkalmazásokat használok, és ha valamit meg akarok nézni, akkor azt megnézem.

Szövegalapú honlapok közel 0-t fogyasztanak (eddig 2 nap alatt 1,19 megánál járok), ha meg beszélgetés közbe szóba jön valami (XY mibe játszott, mikor jelent meg XY film, mikor született XY, akármi) arra egy gyors Google keresést nem sajnálok, vagy ha épp megyek valamerre és nem tudom merre kell menni, akkor Google Maps vagy akárhol megnézem, stb.

2014. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!