Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merülnek le az okostelef...

Mitől merülnek le az okostelefonok 2-3 óra alatt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
időzített bomba ami 2-3 órára van beállítva
2014. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém nem merül le több napig sem, úgyhogy nem tudom elképzelni, hogy merülhet le ilyen gyorsan.
2014. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nagy kijelző van, nagy fényerő, erős hardver, megy mellette az adatkapcsolat, wifi, gps, stb, az akksik meg nem fejlődtek az utóbbi időben, a hardver meg nagyon.
2014. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 milyen telefonod van?
2014. jan. 8. 15:02
 5/9 anonim válasza:
Nem csak a márka számít hanem az is hogy mire használod akinek 4 napig kibírja az hívás meg egykét smsen kívül nem csinálhat sok mindent..
2014. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor merül le gyorsan, ha nincs időm teljesen feltölteni. Egyébként nokia lumia 925. És valóban nincs egész nap bekapcsolva a wifi, mert ha a gép előtt ülök, akkor feleslegesnek tartom, de nemcsak t
2014. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

folyt. :)

Szóval nemcsak telefonálásra és sms-re használom :)

2014. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Xperia SP-m van, 12 óra alatt, alig használtam, ment a mobilnet és 1%-ot vett csak le. Viszont ilyen Real Racing 3 satöbbi hardverigényű játék alatt meg gyorsan merül. Átlagos iskolai használat ( wifi,poker,facebook,kis netezés )alatt kb 30-40%-ot megy le ~8 óra alatt.
2014. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a legjobban az internethasználat meríti. régebbi okostelefonok 1 óráig se bírják netezve, főleg az android
2017. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!