Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P6, vélemények?...

Huawei Ascend P6, vélemények? (Összeszerelés minősége, szervizelhetőség, időtállóság)

Figyelt kérdés
Volna szerencsém 60ezerért hozzájutni egy egy hónapos hazai jótállással rendelkező modellhez. Szerintetek?

2014. jan. 8. 17:30
 1/6 Viraag1 ***** válasza:
100%

Majd 1 hónapja használok egy P6-ot. iPhone4-ról váltottam, de a P6 így sem tűnik nagy váltásnak, sőt jobb, mint az iPhone4.

Fogása, anyag- és összeszerelési minősége nagy, de nagyon jó, prémium kategóriás.

Szervizelhetőségről nem tudok mit mondani, még nem kellett igénybe vennem.

Időtállósága: Hát, mivel nincs benne LTE és 4G se (bár én egyiket sem használom, és az átlag emberek többsége sem) nem tudom mi lesz ezekkel a jövőben, talán olyan lesz, mint a bluetooth vagy a Wi-fi és akkor viszont hiányozni fog. De ez csak a ki tudja mikori jövő.

További pozitívumok:

Jó akkumulátoros üzemidő (2 nap közepes használat mellett) és emellett van egy táblázat ahol leírja hogy az aktuális üzemidővel mennyit lehet még pl.: zenét hallgatni vagy netezni

Vékonysága miatt a zsebben könnyen elfér, még a legszűkebb nadrágban is. (bár a méret már más dolog)

Hasznos alkalmazások sora pl.: Energiakezelő, Polaris office (olyasmi, mint a Microsoft office), Mozgásvezérlés (pl.: ha a füledhez teszed autómatikusan fogadja a hívást), a felület szabadon témázható (rengeteg téma tölthető le)

Előlapi kamera (5megapixeles) és akár egy hátsó (fő) kamera, egyszerűen szuper.

Beauty Level: Ez egy szépítési funkció, ami inkább a lányoknak érdekes.

Elképesztően szép és vékony a telefon.

Nagyon gyors is, soha nem tapasztaltam még akadást, vagy egyéb megállást (még energitakarékos módban se) , az oldalakat is egész szépen töltögeti a böngészőben.

A Wi-fi erősségét erősebben érzékeli, mint egy iPhone4 (én ezzel hasonlítottam össze)

A GSP elég szépen működik (bár 3G kell hozzá, akkor sokkal pontosabb)

Nagyon jól lehet bővíteni (a Play áruházból szinte minden letölthető)

Kihangosítva eléggé jól szól a telefon, a Dolby pedig csak ad a dologhoz (fülhallgatóval)

A billentyűzet is eléggé jól működik, bár hibajavítás az nincs (bár szerintem ez az android hiányossága)

A kijelző szép, bár elmarad az iPhone-tól de ettől függetlenül a HD se semmi, sőt gyönyörű. Nagyon érzékeny, szinte hozzá se érek és érzékeli (viszont sohasem nyomódik meg, ha nincs rá szükség)

Ébresztés kikapcsolva is működik, míg az iPhone-nál nem

Negatívumok:

Már említettem a helyesírás javítás hiányát

Más nem is jut eszembe, én egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem, az iPhone helyett is kitűnő szolgálatot teljesít. Bocsánat, hogy ilyen hosszan írtam, de semmit nem akartam kihagyni. Remélem sikerült segítenem! : )

2014. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tartalmas választ, olyannyira sikerült, hogy már meg is rendeltem egy készüléket!:)
2014. jan. 9. 20:21
 3/6 Viraag1 ***** válasza:

Örülök, hogy tudtam segíteni.

Annyi lenne még, hogy fóliát mindenképpen rakj rá, mert a kijelző nagyon karcolódik!

A hátuljára szintén érdemes rakni egy tokot, de az lesz a csomagban. Nem túl szép, de hasznos!

Remélem ugyanúgy fogod szeretni, mint én!

2014. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Viraag1 ***** válasza:
Ja és még valami: eleinte amikor még nem ismered ki, addig lesznek olyan dolgok amik esetleg nem fognak működni pl.: nállam egy darabig nem fogadta az e-maileket, de aztán babráltam vele egy kicsit és meg is oldódott. Szóval csak türelem!
2014. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon szépen köszönök mindent!:)
2014. jan. 10. 19:33
 6/6 Viraag1 ***** válasza:
Ha bármi problémád lenne, csak írd ide és ha tudok segítek. : )
2014. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!