Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letiltott telefont veszek...

Ha letiltott telefont veszek akkor azt fel tudom oldani?

Figyelt kérdés
Megkerstek egy használt sony xperia p telefonnal letiltott mondták is ha megveszem akkor engem meg tudnak büntetni vagy mikor tudom újra használni telefonálásra ?

2014. jan. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Ha lopott, egyik reggel a fakabátok fognak ébreszteni.

2. Feloldani nem fogod tudni, csak illegális úton, ami drága, és ismét a fakabátok fognak kelteni.

3. Akkor fogod tudni telefonálásra használni, ha veszel bele egy új alaplapot, vagy alkalmazod azt az illegális módszert.

2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abból már sose lesz telefon csak ha kifizetik a tartozást a szolgáltatónak.
2014. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy szarrá tört p-t nagyon olcsón, amiben jó a lap, és a letiltott telefon, meg az új alaplap ára nem éri el az átlagos használtpiaci árt, vagyis jóval alatta van, akkor megéri.

Szóval:

Ha törött p + letiltott p ára < 30k forint, akkor megéri

2014. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!