Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek? Galaxy...

Ti melyiket vennétek? Galaxy Note II vagy Galaxy S III? A Note II kb.20 ezerrel olcsóbb lenne mint S III.

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 20:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg kicsit várjak, és S IV?
2014. jan. 8. 20:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem sürgös akkor gyüjts még az S4-re.
2014. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom nem vagy jós, és a választ köszi, de szerinted nyár előtt s4-et 80-ért használtan lehet majd venni?

Van több pénzem is, de a szüleim már ennyit is nagyon nehezen akarnak megengedni hogy elköltsem...

2014. jan. 8. 20:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nyugodt szívvel megvenném a Note2-őt, anyaghasználat terén egyedül a Note széria nyújt tényleg prémium érzést a Samunál ha jól tudom. De megvárhatod az S4-et is , bár szerintem sok kevésbé hasznos extra van benne. Szerintem 100% hogy addigra lehet tökéletes állapotú használtat kapni, sőt! Most ugye kijön a Samu új zászlóshajója, és emiatt ugye lejjebb mennek általában a régebbi modellek árai.

Remélem segíthettem ;)

2014. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, segített :)

Annyira nem sürgős, csak néha rámtör ez hogy "húde nagyoon kéne már egy új teló" másnap meg elfelejtem, és akkor egy hétig nincs ilyen bajom... úgy heti egyszer rámtör..

De akkor inkább várok még egy kicsit..

40-ért tudnék szerezni garis NoteII-öt, és akkor még elég sok pénzem is maradnak.

2014. jan. 8. 20:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt note 2 es s4-em is , a note2 rusnya nagy gep,de ezerszer gordulekenyebb,mint az s4 . Ha nem szamit a merete,akkor inkabb ezt
2014. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkoztam kb 1éve hogy note2 lte vagy s3 lte....végül az s3 lte mellett döntöttem mert a note2 ceruzás megoldása ős mobilra emlékeztetett csak ezen dőlt a dolog:DDD amúgy szerintem a note2 is jó teló!
2014. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
s4 lett a vége :)
2014. febr. 7. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy legyen rá 24+2 hónap hazai samsung garancia.
2014. febr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!